חברי הנהלה

עו"ד אודליה פולק, CEP

President

נשיאת הפניקס ESOP ואחת ממייסדי החברה. 
אודליה מביאה להפניקס ESOP מומחיות וכושר מנהיגות בתחום תוכניות הטבה מבוססות הון והינה בעלת ניסיון רב בניהול, ייעוץ ותפעול של תוכניות הוניות מגוונות על כל תחומיו הן לחברות פרטיות והן לחברות ציבוריות. 
בטרם הצטרפה להפניקס ESOP אודליה פולק כיהנה כסמנכ"ל מקצועי בתחום תוכניות הטבה מבוססות הון באינווסטק חברה לנאמנות (ישראל) בע"מ (כיום UBANK). 
לאודליה הכשרה ייחודית כ- Certified Equity Professional) CEP) מ- Santa Clara University. ההכשרה, המובילה בעולם בתחום, מכסה את כל היבטי התגמול ההוני לרבות היבטים משפטיים, מיסויים וחשבונאים.


נטע צרויה חשאי, רו"ח

CEO

מנכ"ל הפניקס ESOP. בטרם הצטרפותה להפניקס ESOP עבדה נטע ב- PWC כ- 20 שנה בניהן כ- 9 שנים שותפת ביקורת
לחברות ציבוריות ופרטיות בתחומי מדעי החיים, הייטק ותעשיות נוספות. נטע ליוותה הנפקות בארץ ובארה"ב, עסקאות מיזוגים ורכישות, ובין היתר התעסקה גם בעולמות של אופציות ומכשירים הוניים לעובדים, בעלי עניין ונותני שירותים בחברות. במקביל, נטע כיהנה כמנכ"לית החברה לנאמנויות של PWC במשך כ- 7 שנים. בנוסף, טרם הצטרפותה להפניקס ESOP כיהנה נטע כ- CFO של בית החולים הפרטי רפאל למשך שנתיים.
לנטע תואר ראשון בחשבונאות ותקשורת מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני MBA במנהל עסקים התמחות בניהול פיננסי גם הוא מאוניברסיטת תל אביב, ורישיון רואת חשבון. 


שרית פוקס, רו"ח

Deputy CEO

בטרם הצטרפה להפניקס ESOP, עבדה שרית במחלקת המיסים של KPMG למעלה מ-5 שנים במהלכן הייתה אמונה על מחלקת הנאמנות של KPMG וחברת צוות בכירה של מחלקת התגמולים. במסגרת עבודתה ב-KPMG סיפקה שירותים בכל התחומים בקשר עם תגמול עובדים, לרבות ייעוץ בהכנת תוכניות תגמול, מסמכים משפטיים, בחינת מודלים לתגמול, סיוע ויישום של מנגוני תגמול בחברות, תפעול שוטף של תוכנית התגמול והשגת הסדרי מס, כולל קבלת החלטות מיסוי בהסכם במסגרת עסקאות מיזוג ורכישה וכו'. שרית מביאה להפניקס ESOP מומחיות בתחום תוכניות מבוססות הון ומומחיות בתחום הסדרי מס ויישומם.


אריאלה שלנגר, רו"ח

Director of Operation & Compliance

בטרם הצטרפה להפניקס ESOP עבדה אריאלה כרו"ח מבקרת במספר חברות סטארט-אפ במשך למעלה מ-7 שנים, אשר במסגרתן היתה אחראית על מספר תחומים החל מניהול תקציב, ביקורת כספים ודו"חות כספיים. בהפניקס ESOP אריאלה אחראית על יישום בקרות תפעוליות וכן טיפול בתיקיי לקוחות אסטרטגיים


גילי נהון, רו"ח

Head of Cash and Securities Department

בטרם הצטרפה להפניקס ESOP, עבדה גילי במחלקת ביקורת של PWC למעלה מ-3 שנים.
במסגרת עבודתה ב-PWC היתה אחראית על מספר תחומי ביקורת כספים ודו"חות כספיים של חברות גדולות במשק.
גילי מנהלת את צוות הכספים וניירות ערך באיסופ 8 שנים. 
כחלק ממסגרת עבודתה באיסופ, אחראית על צוות התפעול אשר מבצע את תחשיבי המס ועדכוני הנתונים עבור כל מכירות הלקוחות והעברת הכספים, הכנת דוחות לחברות.
אחראית על צוות ה-helpdesk אשר מספק תמיכה בכל שעות המסחר לכלל לקוחות החברות בנושאים מקצועיים ותמיכה במערכת המסחר.


רויטל מזור, רו"ח

Head of Account Management

בטרם הצטרפה להפניקס ESOP עבדה רויטל כרו"ח בקבוצת הייעוץ של PWC במחלקת SOX  וביקורת מערכות מידע במשך 8 שנים. במסגרת עבודתה ב-PWC רויטל ניהלה פרויקטים של ביקורת וייעוץ בתחומים שונים הכוללים ביקורת על בקרות מחשב כלליות ואפקטיביות בקרות אוטומטיות, עריכת דוחות לשכות שרות, ניתוח ומיפוי תהליכים עסקיים וזיהוי סיכונים ובקרות עבור חברות גדולות במשק.
כיום, מנהלת את צוות ניהול התיקים בהפניקס ESOP. צוות ניהול התיקים משמש כאיש הקשר מול האנשים הבכירים בחברות פרטיות ונסחרות אשר נמנות על לקוחות איסופ הכולל ייעוץ שוטף ותמיכה בסוגיות מס מתקדמות בתחום התגמול ההוני, תמיכה בכל האספקטים התפעוליים, ניהול וניתוח מסדי נתונים ומאגרי מידע וכו'.


גבריאלה דוכן, MBA בהתמחות מימון

Operation Manager

בטרם הצטרפותה להפניקס ESOP, עבדה גבריאלה בחברת-בת של בנק לאומי, כמנהלת מחלקת פרויקטים ורגולציה במשך 4 שנים, אשר במסגרתן הייתה אמונה על מספר תחומים, בחלקם הובלת פרויקטים חוצי ארגון, מעקב ויישום בפועל של רגולציה משתנה, ניהול הסיכונים, ניהול וייעול תהליכי עבודה, ניהול מערך הבקרות והביקורת בחברה, מתן שירות ללקוחות וליווי לקוחות חדשים לחברה.
קודם לכן עבדה גבריאלה בחברת הגמל בהפניקס בית השקעות כמנהלת מחלקה בפיתוח העסקי של החברה.
ב- ESOP כמנהלת תפעול גבריאלה אחראית על מיפוי, ניתוח וייעול תהליכים עסקיים רוחביים, ניתוח הסיכונים ובניית ויישום בקרות מתאימות.