חברי הנהלה

עו"ד אודליה פולק, CEP

CEO

מנכ"ל איסופ-אקסלנס ואחת ממייסדי החברה. 
אודליה מביאה לאיסופ-אקסלנס מומחיות וכושר מנהיגות בתחום תוכניות הטבה מבוססות הון והינה בעלת ניסיון רב בניהול, ייעוץ ותפעול של תוכניות הוניות מגוונות על כל תחומיו הן לחברות פרטיות והן לחברות ציבוריות. 
בטרם הצטרפה לאיסופ-אקסלנס אודליה פולק כיהנה כסמנכ"ל מקצועי בתחום תוכניות הטבה מבוססות הון באינווסטק חברה לנאמנות (ישראל) בע"מ (כיום UBANK). 
לאודליה הכשרה ייחודית כ- Certified Equity Professional) CEP) מ- Santa Clara University. ההכשרה, המובילה בעולם בתחום, מכסה את כל היבטי התגמול ההוני לרבות היבטים משפטיים, מיסויים וחשבונאים.


שרית פוקס, רו"ח

Vice president of professional affairs

בטרם הצטרפה לאיסופ-אקסלנס, עבדה שרית במחלקת המיסים של KPMG למעלה מ-5 שנים במהלכן הייתה אמונה על מחלקת הנאמנות של KPMG וחברת צוות בכירה של מחלקת התגמולים. במסגרת עבודתה ב-KPMG סיפקה שירותים בכל התחומים בקשר עם תגמול עובדים, לרבות ייעוץ בהכנת תוכניות תגמול, מסמכים משפטיים, בחינת מודלים לתגמול, סיוע ויישום של מנגוני תגמול בחברות, תפעול שוטף של תוכנית התגמול והשגת הסדרי מס, כולל קבלת החלטות מיסוי בהסכם במסגרת עסקאות מיזוג ורכישה וכו'. שרית מביאה לאיסופ-אקסלנס מומחיות בתחום תוכניות מבוססות הון ומומחיות בתחום הסדרי מס ויישומם.


אריאלה שלנגר, רו"ח

Director of Operation & Compliance

בטרם הצטרפה לאיסופ-אקסלנס עבדה אריאלה כרו"ח מבקרת במספר חברות סטארט-אפ במשך למעלה מ-7 שנים, אשר במסגרתן היתה אחראית על מספר תחומים החל מניהול תקציב, ביקורת כספים ודו"חות כספיים. ב-ESOP  אריאלה אחראית על יישום בקרות תפעוליות וכן טיפול בתיקיי לקוחות אסטרטגיים


גילי נהון, רו"ח

Head of Cash and Securities Department

בטרם הצטרפה לאיסופ-אקסלנס, עבדה גילי במחלקת ביקורת של PWC למעלה מ-3 שנים.
במסגרת עבודתה ב-PWC היתה אחראית על מספר תחומי ביקורת כספים ודו"חות כספיים של חברות גדולות במשק.
גילי מנהלת את צוות הכספים וניירות ערך באיסופ 8 שנים. 
כחלק ממסגרת עבודתה באיסופ, אחראית על צוות התפעול אשר מבצע את תחשיבי המס ועדכוני הנתונים עבור כל מכירות הלקוחות והעברת הכספים, הכנת דוחות לחברות.
אחראית על צוות ההלפדסק אשר מספק תמיכה בכל שעות המסחר לכלל לקוחות החברות בנושאים מקצועיים ותמיכה במערכת המסחר.


רויטל מזור, רו"ח

Head of Account Management

בטרם הצטרפה לאיסופ-אקסלנס עבדה רויטל כרו"ח בקבוצת הייעוץ של PWC במחלקת SOX  וביקורת מערכות מידע במשך 8 שנים. במסגרת עבודתה בPWC-  רויטל ניהלה פרויקטים של ביקורת וייעוץ בתחומים שונים הכוללים ביקורת על בקרות מחשב כלליות ואפקטיביות בקרות אוטומטיות, עריכת דוחות לשכות שרות, ניתוח ומיפוי תהליכים עסקיים וזיהוי סיכונים ובקרות עבור חברות גדולות במשק.
כיום, מנהלת את צוות ניהול התיקים באיסופ. צוות ניהול התיקים משמש כאיש הקשר מול האנשים הבכירים בחברות פרטיות ונסחרות אשר נמנות על לקוחות איסופ הכולל ייעוץ שוטף ותמיכה בסוגיות מס מתקדמות בתחום התגמול ההוני, תמיכה בכל האספקטים התפעוליים, ניהול וניתוח מסדי נתונים ומאגרי מידע וכו'.