פתרון כולל לניהול
ההון המשפחתי

תכנון פיננסי ופנסיוני

מאפשרים לכם לנהל את כל החסכונות וההשקעות במקום אחד – ולהפיק מהם הרבה יותר בעזרת הכלים של המשקיעים הגדולים. 

סוכנות הביטוח של הפניקס בית השקעות מאגדת בתוכה מומחים מובילים לתכנון פיננסי ופנסיוני. החברה הוקמה בעקבות הצורך של חוסכים רבים בגורם אחד שינהל עבורם את כל ההון המשפחתי, המפוזר לעיתים בין עשרות גופים ומכשירי השקעה שונים. זאת בשעה שהפיזור הפיננסי מקשה לראות את התמונה הכוללת, ועלול להוביל לשחיקת ערך הכסף בכל יום שחולף.

מתוך הבנה זו יצרנו פתרון כולל לניהול ההון שלכם במקום אחד, במסגרתו אנחנו מספקים מענה למכלול הצרכים הפיננסיים של המשפחה: מתכנון פיננסי, מיפוי המצב הקיים ומתן המלצות – ועד יישומן בעזרת ארסנל פתרונות השקעה פנסיוניים, מסורתיים ואלטרנטיביים.

פעילותינו מבוססת על עשייתם של מתכננים פיננסיים מובילים, בעלי עשרות שנות ניסיון מצטבר, המסייעים ליחידים ומשפחות לנהל את כלל הנכסים הפיננסים שלהם באותה קורת גג. השירות שאנחנו מעניקים מתמקד בצרכים ובאינטרסים שלכם – במטרה להתוות אסטרטגיות ודרכי פעולה להגדלת ההון המשפחתי.

 

הנהלת סוכנות הביטוח של הפניקס בית השקעות

אורה וולפוביץסוכנות הביטוח של הפניקס בית השקעות מנוהלת על ידי אורה וולפוביץ בעלת רישיון משווק השקעות מטעם הרשות לניירות ערך במשך מעל ל- 20 שנה ורישיון סוכן ביטוח פנסיוני מטעם המשרד האוצר. בוגרת תואר ראשון (BA) בכלכלה וחשבונאות ותואר שני (MBA) במנהל עסקים.

 

 

כל הסיבות לבחור בנו:

פתרון כולל לניהול ההון

פתרון כולל לניהול ההון

ניהול כל החסכונות וההשקעות במקום אחד, תוך חתירה להגדלת הוודאות וההון הצבור.

כלים מתקדמים בהישג ידכם

כלים מתקדמים בהישג ידכם

מנגישים לקהל הרחב שירותי ניהול הון, שזמינים לרוב למשפחות אמידות. 

השקעות בתפירה אישית

השקעות בתפירה אישית

בניית מדיניות השקעה מותאמת אישית ע"י מתכנן פיננסי, ויישומה בעזרת מגוון פתרונות חיסכון והשקעה.

תוצאות בשטח

תוצאות בשטח

60+ שנות ניסיון מצטבר של מתכננים פיננסים וסוכני ביטוח פנסיוניים מובילים. 


תכנון פיננסי

דואגים שההון שלכם יעבוד עבורכם

לנהל את כל החסכונות וההשקעות שלכם במקום אחד, לקבל תמונת מצב ברורה – ולחתור להגדלת ההון המשפחתי בעזרת תכנון פיננסי הוליסטי.

כשהכספים שלכם מפוזרים בין חשבונות העו"ש, הפיקדונות ואינספור מוצרי חיסכון והשקעה – קשה לעקוב אחרי ההתרחשויות ולהרכיב מכל חלקי הפאזל תמונת מצב ברורה. כתוצאה מכך, הכספים שחסכתם בעמל רב עלולים להפגין ביצועי חסר שישחקו את ערך הכסף.

במקום שערך הכסף ימשיך להישחק, אנחנו דואגים שהוא יעבוד עבורכם: הפתרון הכולל שלנו לניהול ההון המשפחתי כולל שירות תכנון פיננסי שלא מסתפק בהצגת תמונת מצב ברורה – וחותר ליצירת תמונה ירוקה ורווחית יותר לטווח הבינוני והארוך.

תכנון פיננסי: הדרך להגדלת ההון שלכם

שירותי התכנון הפיננסי של הפניקס בית השקעות - סוכנות לביטוח חותרים להגדלת ההון האישי ב- 3 שלבים:

 1. יצירת מפה פיננסית
  מהי התשואה הרצויה? מהו טווח החיסכון הרצוי ומהי הסבילות שלכם לסיכון? בשלב הראשון נכיר אתכם לעומק ונמפה את המטרות וסדרי העדיפויות בצמתים השונים בחיים. לאור כל אלה נבנה פרופיל השקעה מותאם אישית, לצורך ניווט תהליך התכנון הפיננסי למקום הנכון.

 2. בניית תוכנית אסטרטגית
  אחרי שנגדיר את היעדים ונבין מה המצב הרצוי, נמפה את מצבך הפיננסי ונשקף את המצב המצוי. לצורך סגירת הפער בין הרצוי למצוי נבנה תוכנית אסטרטגית ונמליץ על הקצאת נכסים שתואמת את הצרכים שלכם, שכוללת מוצרי חיסכון פנסיוניים, השקעות אלטרנטיביות והשקעות מסורתיות.

  במסגרת הבחינה הפיננסית נביא בחשבון את התשואות הפוטנציאליות באפיקים השונים, את עלויות דמי הניהול וגם את הטבות המס שכוללים חלק מהאפיקים, ומסייעים להגדיל את הנטו הנצבר בחיסכון.

 3. יישום וניטור
  בשלב זה ניישם את התוכנית שבנינו ביחד ונחתור לעבר היעדים שהוגדרו. מתוך הכרת הדינאמיות של שוק ההון נהיה עבורכם כל הזמן עם היד על הדופק, נבחן את ההתרחשויות בשווקים ובמידת הצורך נעדכן אתכם ונבצע את ההתאמות הרצויות בתיק. על מנת לספק וודאות מלאה לאורך הדרך, נשלח לכם דוחות תקופתיים שיכללו הצגה מלאה וברורה של המפה הפיננסית שלכם וביצועיה.


לאמנת השירות של סוכנות הביטוח הפניקס בית השקעות לחץ כאן


פתרונות השקעה

פתרונות השקעה

משקיעים בעתיד שלכם בחוכמה

אנו מעמידים לרשותכם מומחים מובילים שיינקטו באסטרטגיית השקעות מותאמת אישית, כחלק מניהול מכלול הנכסים הפיננסים שלכם.

קרא עוד

אקסלנס סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ (להלן: "הסוכנות") הינה סוכנות ביטוח בעלת רישיון סוכן תאגיד, בבעלות הפניקס בית השקעות בע"מ תחת קבוצת הפניקס אחזקות בע"מ, אשר פועלת כסוכן ביטוח פנסיוני (לא יועץ פנסיוני). הסוכנות והסוכנים מטעמה פועלים במסגרת הסכמים בתחום הפנסיוני עם הגופים המוסדיים הבאים: אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ, אנליסט קופות גמל בע"מ, הפניקס פנסיה וגמל בע"מ, הכשרה חברה לביטוח בע"מ, הראל חברה לביטוח בע"מ, ילין-לפידות ניהול קופות גמל בע"מ, כלל חברה לביטוח בע"מ, מור קופות גמל בע"מ, מיטב גמל ופנסיה בע"מ, מגדל חברה לביטוח בע"מ. האמור באתר אינו מובא כתחליף להליך שיווק פנסיוני והוא מהווה מידע מקצועי כללי בלבד. ביצוע פעולה על בסיס הנתונים באתר הינה באחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי ניתן לפנות ולהסתייע באנשי המקצוע של הסוכנות.