אתה עומד לשנות את חוקי המשחק!
התקדם ל Global EXtrade

קרא עוד

מסחר בבורסה – ברוקראז'

בוא לסחור באקסלנס ברוקראז' באמצעות מערכות המסחר בבורסה המתקדמות ביותר בשוק
בעמלות האטרקטיביות ביותר.

 

מעדיפים לנהל את השקעותיכם בבורסה באופן עצמאי? היום זה פשוט וקל!
לא רק עבור סוחרים "מקצוענים" אלא גם לכם, משקיעים המאמינים שביכולתם לנהל את תיק ניירות הערך שלהם בעצמם.
אנו מזמינים אתכם לסחור באופן עצמאי בארץ ובחו"ל באמצעות הפלטפורמות המתקדמות והחדשניות שיש כיום בשוק עם חדר מסחר מקצועי ומיומן העומד לרשותכם במהלך שעות המסחר בארץ ובארה"ב.

מערכות המסחר שלנו

מסחר עצמאי בחו"ל

Global EXtrade מסחר מתקדם בחו"ל
OrderNet Pro
 מסחר משולב בארץ ובארה"ב 
View Trade מערכת אינטרנטית למסחר חו"ל

מסחר עצמאי בארץ

 OrderNet מערכת מתקדמת למסחר בבורסה
OrderNet Pro מסחר משולב בארץ ובארה"ב

מי אנחנו?

אקסלנס ברוקראז' הינה חבר בורסה, בעלת וותק של למעלה מ-30 שנה בשוק ההון, המעניקה מגוון שירותים בשוק ההון ביניהם מסחר בבורסה בארץ ובחו"ל ללקוחות פרטיים, ברוקראז' ומחקר ללקוחות מוסדיים.

אודות ברוקראז

כבר סוחר אצלנו?

ריכזנו עבורך את כל המידע החשוב שיסייע לך במסחר בבורסה: פירוט אודות הפקדות ומשיכות, אשראי, עמלות וריביות, מיסוי ועוד. 

רוצה להתחיל לסחור?

היום זה פשוט וקל! פותחים חשבון באמצעות האינטרנט, מבלי לצאת מהבית ונהנים מכלי המסחר המתקדמים בארץ ובעולם ומעמלות אטרקטיביות!

עושה את צעדיך הראשונים בשוק ההון?

בוא לצפות בסדרת סרטונים מיוחדת למתעניינים במסחר בחו"ל

בוא לצפות בסדרת סרטונים מיוחדת למתעניינים במסחר בחו"ל

מתעניין במסחר בחו"ל או כבר סוחר בחו"ל?
אנו מזמינים אותך לצפות בסדרת סרטונים עם מידע חשוב שכדאי לדעת.

לצפייה
בורסה ושוק ההון למתחילים כתבה

בוא לקרוא על מושגים בסיסיים החשובים לסוחרים מתחילים

מתעניין בשוק ההון? אנו מזמינים אותך לקרוא על מגוון נושאים רלוונטיים למסחר בבורסה אשר יוכלו לסייע לך בעולם ההשקעות.

למרכז הידע

שאלות נפוצות

כל אחד – בין אם הוא משקיע מתחיל או מנוסה. בנוסף לפקודות מסחר מתקדמות, ייהנו הסוחרים מגישה לחדר המסחר של אקסלנס, ובו צוות מיומן המעניק סיוע מקצועי לאורך שעות המסחר (9:00 עד 23:00) – בישראל ובארה"ב.

אקסלנס ברוקראז' היא חברת-בת בית ההשקעות אקסלנס מקבוצת הפניקס, והיא חבר בורסה המפוקחת על ידי הבורסה לניירות ערך. החברה כפופה לרגולציה מחמירה והיא משרתת לקוחות מוסדיים ופרטיים, ומספקת מגוון שירותים – החל ממערכות למסחר בבורסה בישראל ובחו"ל, באמצעות אקסלנס ברוקראז', ועד שירותי מחקר ואנליזה.

הכספים שלכם שמורים ללא יכולת שימוש בכספים לאיש מלבדכם. אקסלנס ברוקראז' היא חבר בורסה ומפוקחת על ידי הבורסה לני"ע, כך שהיא נתונה לרגולציות מחמירות ביותר ואתם המשקיעים מוגנים.

לא צריך לצאת מהבית – ניתן לפתוח חשבון מסחר באקסלנס ברוקראז' מהבית, באמצעות האינטרנט. כל מה שנדרש הוא למלא פרטים אישיים, לבחור את מסלול הפעילות הרצוי, לענות על שאלון הכר את הלקוח ולחתום על ההסכם. לכניסה לאזור האישי לחץ כאן

 

 

לרשות לקוחות אקסלנס מגוון מערכות למסחר בבורסה המקומית – ובהן OrderNet Spark, OrderNet Pro המאפשרת גם מסחר משולב בחו"ל ו-FMR, שמתאימה במיוחד להיקף מסחר גבוה.

מערכת Global ExTrade מאפשרת מסחר ב-100 בורסות בחו"ל ובסוגים רבים של ניירות ערך, ומערכת OrderNet Pro מאפשרת מסחר משולב בבורסות בישראל ובארה"ב במקביל.

בוודאי! ניתן לבדוק את חשבון המסחר שלכם, לרכוש או למכור ניירות ערך בבורסה בישראל וכן לקבל נתוני שוק בזמן אמת, והכל באמצעות אפליקציה שמתקינים על הטלפון הנייד.

ניתן להפקיד כסף בחשבון המסחר על ידי העברה בנקאית לחשבונות של אקסלנס ברוקראז' באחד הבנקים. לאחר ההפקדה, יש לדווח על כך באזור האישי באתר, תוך שימוש באסמכתא על ההפקדה.