צוות מקצועי שעובד בשבילך
על מנת להבטיח לך שקט נפשי

בעולם של ריביות משתנות ואי-ודאות גלובלית, השגת תשואה נאותה על החיסכון היא אתגר מורכב. כדי לנווט בעולם ההשקעות הדינמי - יש צורך באנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ידע וניסיון נרחבים, היכרות מעמיקה עם השוק, יכולת קבלת החלטות שקולה יחד עם יכולת תגובה מהירה להתרחשויות בשווקי הארץ והעולם.
אקסלנס ניהול תיקי השקעות הפועלת למעלה מ-25 שנה ומנהלת תיקים למגוון רחב של לקוחות בהיקף נכסים של כ-11 מיליארד שקל, מעמידה לרשותך את מיטב הכוחות המקצועיים - כדי שהכסף שלך יעשה יותר.

אנו מזמינים אותך לקבוע אתנו פגישת היכרות ללא תשלום והתחייבות ואנו נשמח להכיר ולהתאים לך את תיק ההשקעות הייחודי שלך, כי אנחנו פה בשבילך.

מקצוענות היא ב DNA שלנו

מקצוענות היא ב DNA שלנו

אקסלנס מנהלת תיקים למגוון רחב של לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים המסתמכים עלינו על מנת לסייע להם להבין את השווקים, לספק פתרונות השקעה חדשניים ולתכנן את עתידם

  • ניהול תיקים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים
  • צוות מקצועי המתמחה בבניית מודלים חדשניים וחשיבה "מחוץ לקופסא"
  • מחלקת מחקר מהמקצועיות והמתקדמות ביותר
  • ניהול התיקים בכל הבנקים המקומיים וכן בבנקים זרים מהמובילים בשווייץ 
קרא עוד
אצלנו הלקוח תמיד במרכז

אצלנו הלקוח תמיד במרכז

אנו מאמינים שבאמצעות היכרות מעמיקה וקשר אישי נוכל לנהל עבורך את תיק השקעות באופן הטוב ביותר:

  • ליווי אישי של מנהל תיק לקוחות מקצועי בעל רישיון
  • בניית תמהיל השקעות מותאם אישית לצרכיך
  • עדכונים שוטפים וזמינות גבוהה
קרא עוד
כיצד לבחור מנהל תיקים?

כיצד לבחור מנהל תיקים?

בחירת מנהל תיק הינה החלטה חשובה המצריכה בדיקה מקיפה.
ריכזנו עבורך מספר נקודות עיקריות אותם אנו ממליצים לבדוק טרם בחירת מנהל תיק ההשקעות שלך.

קרא עוד

הערכים שלנו

חדשנות ויצירתיות

אנו שוקדים על פיתוח
מוצרים ושירותים חדשים
על מנת לאפשר לך
הזדמנויות השקעה חדשות.

 שירות והתאמה

אנו מעניקים שירות אישי
ע"י מנהל לקוחות בעל רישיון
שיבצע ניתוח צרכים מעמיק
וידאג למעקב שוטף ודינמי.

מקצועיות וניסיון

לאקסלנס צוות מקצועי
בעל מומחיות וניסיון של 25 שנה,
שיעבוד בשביל הכסף שלך
ויבטיח לך שקט נפשי.

שאלות ותשובות בנושא ניהול תיק השקעות

מתן ייפוי כוח למנהל תיקים לפעול בחשבון של יחיד או חברה בשוק ההון. ניהול הכסף מתבצע באמצעות קניה ומכירה של ניירות ערך ונכסים פיננסיים לחשבונו של הלקוח תוך מעקב ובקרה שוטפים  על מנת להתאים את ההשקעות לצרכי הלקוח ותוך מטרה להשיא ללקוח תשואה אופטימלית.

מנהל תיק השקעות הינו גורם מקצועי הבקי בשוק ההון ובעל רישיון ניהול תיקים מטעם הרשות לניירות ערך הישראלית. תפקידו של מנהל תיקי השקעות הוא לנהל את תיק ניירות הערך עבור לקוחותיו הפרטיים ו/או העסקיים בהתאם לצרכים שהוגדרו מולם מראש, תוך הסתכלות רחבה על שוק ההון והמוצרים הפיננסיים השונים ובמטרה להשיג את יעדי ההשקעה של הלקוח.

לקוחות שמעוניינים לנהל את כספם באופן אחראי ומקצועי ואינם בעלי ידע, מומחיות או זמן פנוי לבצע זאת בעצמם.

הסכום המינימלי לניהול כספים  משתנה מבית השקעות אחד לאחר. אקסלנס ניהול תיקים מציעה מגוון פתרונות פיננסיים בהתאמה אישית החל מ-100,000 ש"ח.

 

 

כן, ניהול תיקי השקעות מתבצע בבנק שבו מתנהל חשבונך, עבור פעילות זו יש לפתוח חשבון מיועד לפעילות בשוק ההון שבו לאקסלנס יהיה ייפוי כוח ייעודי לניהול ההשקעות בלבד.

התקופה המומלצת משתנה בהתאם לצרכיו של כל לקוח, אנחנו באקסלנס יודעים להתאים מדיניות השקעה בהתאם לכל צורך של לקוח החל מטווח השקעה של שנה ועד לטווח השקעה ארוך יותר.

אקסלנס ניהול תיקים דואגת לשלוח דיווחים תקופתיים רבעוניים ללקוחותיה וככל שנדרשים דיווחים שוטפים תכופים יותר היא מספקת זאת ללקוחותיה.
בנוסף, תוכל להירשם לאזור האישי באתר האינטרנט שלנו ולצפות בחשבונך בכל עת.

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם ניהול תיקים בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.