צוות מקצועי שעובד בשבילך
על מנת להבטיח לך שקט נפשי

ניהול תיקי השקעות

ניהול תיק השקעות במגוון פתרונות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים

בעולם של ריביות משתנות ואי-ודאות גלובלית, השגת תשואה נאותה על החיסכון היא אתגר מורכב. כדי לנווט בעולם ההשקעות הדינמי - יש צורך באנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ידע וניסיון נרחבים, היכרות מעמיקה עם השוק, יכולת קבלת החלטות שקולה יחד עם יכולת תגובה מהירה להתרחשויות בשווקי הארץ והעולם.
הפניקס ניהול תיקים הפועלת למעלה מ-25 שנה ומנהלת תיקים למגוון רחב של לקוחות בהיקף נכסים של כ-10 מיליארד שקל, מעמידה לרשותך את מיטב הכוחות המקצועיים - כדי שהכסף שלך יעשה יותר.

  • ליווי מקצועי ואחראי של מנהל לקוחות אישי, בעל רישיון פיננסי, אשר יודע ליצור את ההתאמה הנכונה והמדויקת בין הצרכים האישיים והייחודיים שלך, לבין מדיניות ההשקעות הנכונה עבורך תוך שימוש מגוון מוצרי השקעה כגון: תעודות סל, קרנות נאמנות, מניות ואג"ח, וכן מתן פתרונות להשקעה במגוון מסלולים ייחודיים כגון תיק הנפקות, תיק חו"ל, תיק במעטפת IRA, תיק השקעות ללקוחות כשירים ועוד.
  • מחלקת מחקר ואנליזה מהמקצועיות והמתקדמות ביותר בתחום, המחלקה מונה מנהלי השקעות ואנליסטים מהשורה הראשונה בעלי ידע מעמיק בתחום הכלכלה המקומית והגלובאלית, התמחות בבניית מודלים חדשניים, בחשיבה "מחוץ לקופסא" ובפיתוח מוצרים פיננסיים ייחודיים.
  • דסק השקעות חו"ל מיומן, בעל חשיפה לשווקים בינלאומיים והשקעה במטבעות זרים שיאפשרו לך ליהנות מקשת רחבה של הזדמנויות השקעה כדאיות תוך חשיפה למכשירים פיננסים מתוחכמים ומתקדמים וקבלת תנאים מועדפים וחסכון בעלויות ניהול חשבון.

אנו מזמינים אותך לקבוע אתנו פגישת היכרות ללא תשלום והתחייבות ואנו נשמח להכיר ולהתאים לך את תיק ההשקעות הייחודי שלך, כי אנחנו פה בשבילך.

מקצוענות היא ב DNA שלנו

מקצוענות היא ב DNA שלנו

הפניקס ניהול תיקים מנהלת תיקים למגוון רחב של לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים המסתמכים עלינו על מנת לסייע להם להבין את השווקים, לספק פתרונות השקעה חדשניים ולתכנן את עתידם

  • ניהול תיקים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים
  • צוות מקצועי המתמחה בבניית מודלים חדשניים וחשיבה "מחוץ לקופסא"
  • מחלקת מחקר מהמקצועיות והמתקדמות ביותר
  • ניהול התיקים בכל הבנקים המקומיים וכן בבנקים זרים מהמובילים בשווייץ 
קרא עוד
אצלנו הלקוח תמיד במרכז

אצלנו הלקוח תמיד במרכז: ניהול תיקים בליווי אישי

אנו מאמינים שבאמצעות היכרות מעמיקה וקשר אישי נוכל לנהל עבורך תיק השקעות אישי באופן הטוב ביותר:

  • ליווי אישי של מנהל תיק לקוחות מקצועי בעל רישיון
  • בניית תמהיל השקעות מותאם אישית לצרכיך
  • עדכונים שוטפים וזמינות גבוהה
קרא עוד
כיצד לבחור מנהל תיקים?

כיצד לבחור מנהל תיקים?

בחירת מנהל תיק הינה החלטה חשובה המצריכה בדיקה מקיפה.
ריכזנו עבורך מספר נקודות עיקריות אותם אנו ממליצים לבדוק טרם בחירת מנהל תיק ההשקעות שלך.

קרא עוד

הערכים שלנו

חדשנות ויצירתיות

אנו שוקדים על פיתוח
מוצרים ושירותים חדשים
על מנת לאפשר לך
הזדמנויות השקעה חדשות.

 שירות והתאמה

אנו מעניקים שירות אישי
ע"י מנהל לקוחות בעל רישיון
שיבצע ניתוח צרכים מעמיק
וידאג למעקב שוטף ודינמי.

מקצועיות וניסיון

להפניקס ניהול תיקים צוות מקצועי
בעל מומחיות וניסיון של 25 שנה,
שיעבוד בשביל הכסף שלך
ויבטיח לך שקט נפשי.

שאלות ותשובות

מתן ייפוי כוח למנהל תיקים לפעול בחשבון של יחיד או חברה בשוק ההון. ניהול הכסף מתבצע באמצעות קניה ומכירה של ניירות ערך ונכסים פיננסיים לחשבונו של הלקוח תוך מעקב ובקרה שוטפים  על מנת להתאים את ההשקעות לצרכי הלקוח ותוך מטרה להשיא ללקוח תשואה אופטימלית.

מנהל תיק השקעות הינו גורם מקצועי הבקיא בשוק ההון ובעל רישיון ניהול תיקים מטעם הרשות לניירות ערך הישראלית. תפקידו הוא לנהל את תיק ניירות הערך עבור לקוחותיו הפרטיים ו/או העסקיים בהתאם לצרכים שהוגדרו מולם מראש, תוך הסתכלות רחבה על שוק ההון והמוצרים הפיננסיים השונים ובמטרה להשיג את יעדי ההשקעה של הלקוח.

ניהול תיק השקעות מתאים לכל מי שמעוניין לקבל שירות ניהול פיננסי רחב ומקצועי לכל נכסיו ואין לו את הידע המספיק, המומחיות או את הזמן הפנוי לבצע זאת בעצמו. בעזרת צוות המומחים שלנו תוכל לקבל את התמיכה וההכוונה הדרושים לקבלת החלטת השקעה המותאמת לצרכים האישיים תוך הסתכלות הוליסטית ושימוש בכלים מגוונים ומקצועיים.

הסכום המינימלי לניהול כספים  משתנה מבית השקעות אחד לאחר. הפניקס ניהול תיקים מציעה מגוון פתרונות פיננסיים בהתאמה אישית ובניהול מקצועי החל מסכום של החל מ-300,000 ש"ח.

כן, ניהול תיקים יכול להתבצע בבנק שבו מתנהל חשבונך. עבור פעילות זו יש לפתוח חשבון ייעודי שבו מנהל התיק מקבל ייפוי כוח לניהול ההשקעות בלבד הכולל רק אפשרות קנייה או מכירת ניירות ערך. יובהר כי אין באפשרות מנהל התיק לבצע הפקדה או משיכת כספים למעט גביית דמי הניהול.

התקופה המומלצת משתנה בהתאם לצרכיו של כל לקוח, אנחנו בהפניקס ניהול תיקים יודעים להתאים מדיניות השקעה בהתאם לצרכי הלקוח הן בטווחי השקעה קצרים והן בטווחי השקעה ארוכים יותר תוך התאמת הרכב התיק והפיזור שלו לטווח ההשקעה ולרמת הסיכון המותאמת לכל לקוח ולקוח.

הפניקס ניהול תיקים דואגת לשלוח דוחות רבעוניים הכוללים מידע המפורט אודות התיק בדואר או באמצעות דוא"ל (בהתאם לבחירתך). בנוסף, באפשרותך לצפות בנתוני התיק באמצעות כניסה לחשבון הבנק האישי שלך או על-ידי כניסה לאזור האישי והמאובטח שבאתר הפניקס בית השקעות. במידת הצורך תוכל לפנות אל מנהל התיק האישי שלך לקבלת מידע נוסף.

 

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם התקשרות בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.