ניהול תיק השקעות דיגיטלי

בואו נתחיל

ניהול דיגיטלי של תיק השקעות החל מ- 50,000 ₪

מהיום קל יותר להצטרף, הורדנו את סכום ההשקעה הראשוני והפכנו דיגיטליים יותר. 4 שלבים קצרים ויש לכם תיק השקעות!

חדש בהפניקס ניהול תיקים! ניהול דיגיטלי של תיק ההשקעות שלכם החל מ- 50,000 ₪. 
מהיום תוכלו להנות ממערכת טכנולוגית חדשנית שתאפשר לכם לנהל תיק השקעות דיגיטלי, המותאם במיוחד לצרכים האישיים שלכם.

מה אתם צריכים לפני שמתחילים?!
7 דק' מזמנכם, ת''ז, רישיון נהיגה/דרכון, אישור ניהול חשבון

פתיחת תיק השקעות ב-4 שלבים ואיש מחייך

למה זה כדאי לכם?

שקיפות זמינות ונוחות

שקיפות זמינות ונוחות

המידע על תיק ההשקעות  זמין לרשותכם תמיד. תוכלו  גם לבצע פעולות באזור האישי וליצור איתנו קשר בכל שעה.

תיק השקעות בהתאמה אישית

תיק השקעות בהתאמה אישית

הטכנולוגיה החדשנית של המערכת תבחן את הצרכים שלכם ותתאים לכם תיק השקעות במיוחד בשבילכם.

הורדנו את סכום ההשקעה הראשוני

הורדנו את סכום ההשקעה הראשוני

מהיום גם אתם יכולים להצטרף לניהול דיגיטלי של תיק ההשקעות בהחל מ- 50,000 ש"ח.

בטחון

בטחון

יש לך 100,000 ₪? תוכל להשאיר את הכסף בחשבון הבנק ולתת למומחים שלנו לנהל לך את ההשקעה.

שירות ותמיכה של מקצוענים

שירות ותמיכה של מקצוענים

צוות מנהלי התיקים הם מקצוענים המובילים בתחומם והם זמינים עבורכם בכל שאלה.

מקצועיות ומצוינות

מקצועיות ומצוינות

הפניקס בית השקעות פועלת למעלה מ-25 שנים ומספקת שירותים פיננסים במגוון תחומים ללקוחות פרטיים, עסקיים, ומוסדיים ועושה את זה לא פחות ממצוין.

איך אנחנו מתאימים את רמת סיכון ההשקעות במיוחד לצרכים האישיים שלכם?

איך נתאים במיוחד עבורכם את תיק ההשקעות הדיגיטלי שלנו?

שאלות ותשובות

תיק השקעות דיגיטלי הוא מוצר פיננסי מתקדם שמאפשר לכם לנהל כספים החל מ- 50,000 ₪.
לאחר תהליך הצטרפות קל ופשוט, תהנו משירות הכולל ניהול אחראי ומקצועי של צוות מנהלי השקעות מהוותיקים והמובילים בשוק ההון.

תיק השקעות דיגיטלי חוסך לכם משמעותית  עלויות שמאפיינות את תיקי ההשקעות הקלאסיים הקיימים בשוק, כגון: עלות דמי משמרת, עלות קנייה או מכירה של ני"ע וכן עלות בעבור ניהולו השוטף של התיק. מבנה העלויות הוא "רזה" וכולל דמי ניהול אפקטיביים בלבד.

תיקי ההשקעות הדיגיטליים, בכל סכום, מנוהלים באופן שוטף ודינמי ע"י צוות מנהלי השקעות בעלי מומחיות וניסיון רב בשוק ההון. לצוות שישרת אתכם יש נסיון של שנים בניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ומוסדיים בשווי כולל של כ-11 מיליארד ₪.

כשתצטרפו אלינו, תמלאו שאלון אפיון צרכים מפורט המתייחס למספר פרמטרים ובינהם מטרת ההשקעה, הכרות המשקיע עם העולם הפיננסי, טווח ההשקעה וכן איתנותו הפיננסית של המשקיע, ומכאן החשיבות של מענה מלא ומפורט על כלל השאלון.
בסיום התהליך, התשובות משוקללות לתוך מערכת טכנולוגית חדשנית שתתאים לכם אסטרטגיה שתענה על הצרכיםהאישיים שלכם. אחת לשנה נבחנת התאמת מבנה התיק למטרות ההשקעה של הלקוח, וניתן לבצע שינויים בהתאם להתפתחויות האישיות והכלכליות של הלקוח.

הפניקס בית השקעות תעמיד לרשותכם אזור אישי חדשני ונגיש באתר האינטרנט של החברה, בו תוכלו לראות את ביצועי התיק, מבנה ההשקעות, יכולת פילוח לאפיקי השקעה, יכולת השוואה לביצועי שוק ועוד והכל בקלות, בפשטות ובאופן ידידותי. בנוסף, המערכת תאפשר לכם  להעביר הוראות לביצוע שינויים בתיק, הפקת דוחות ופנייה למנהל לקוחות. הנתונים מוצגים באתר החברה הזמין לשימוש ישירות מהנייד שלכם.

בהחלט! תיק ההשקעות יורכב מניירות ערך אותם תוכלו למכור באופן מידי בשעות המסחר על ידי מתן הוראה פשוטה דרך האזור האישי של הלקוח. ההוראה תועבר לחדר המסחר ועל פי רוב, הכסף יהיה זמין למשיכה תוך כ-5 ימי עסקים.

להפניקס בית השקעות ותק וניסיון של למעלה מ- 25 שנים בתחומי פעילותה. מנהלי ההשקעות שלנו הם מהטובים בתחום ולרשותם מחלקת מחקר מהמובילות בשוק ההון הישראלי.
בשונה משיטות הניהול המקבילות, תיק ההשקעות הדיגיטלי מאפשר ניהול דינמי המותאם לנעשה בשוק ההון המקומי והגלובלי ברמה היומיומית.
כל אפיק בתיק ההשקעות מנוהל ע"י מנהל דסק ייעודי שזו התמחותו והמבנה הכולל של התיק מנוהל בהתאם לאסטרטגיה שנקבעת ע"י ועדת השקעות.
בנוסף, תהנו מאפשרות לביצוע שינויים באופן פשוט וקל ע"י לחיצת כפתור ללא תלות בגורם חיצוני וללא צורך להגיע לבנק לבנק.

אחרי שנקבע את רמת החשיפה למניות בתיק, המערכת מבצעת פילוח של סכום ההשקעה שתבחרו לבין מספר קרנות נאמנות מתמחות שלכל אחת אפיק השקעה שונה (לדוגמא קרן מניות ישראל/קרן מניות חו"ל/קרן אג"ח.
בשימוש בקרנות נאמנות מספר יתרונות מובנים כגון דחיית מס, חיסכון בעלויות מסחר וכן יכולת פיזור סיכון למספר רב של ני"ע, יכולת ניהול השקעות בצורה גמישה וביצוע שינויים ביעילות.

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם התקשרות בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.