ביצוע התאמות ייחודיות
לתיק ההשקעות שלך

מחלקת הפלטינום של אקסלנס ניהול תיקי השקעות

ניהול תיקי השקעות ללקוחות עם הון עצמי להשקעה החל מ-3 מיליון ש"ח 

מחלקת הפלטינום של אקסלנס ניהול תיקים הינה מהוותיקות והמובילות בתחום שוק ההון. המחלקה מעניקה שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ללקוחות בעלי עושר פיננסי, עם הון עצמי להשקעה של החל מ-3 מיליון שקל.

אנו מאמינים כי ניהול תיק השקעות המורכב ממגוון גדול ורחב של נכסים חייב להיעשות בראיה הוליסטית החל משלב אפיון הצרכים ולאורך כל חיי התיק. באופן זה, נוכל להרכיב עבורך תיק השקעות "Tailor made" בעל תמהיל נכון, תוך התאמה לצרכיך ורצונותיך המשתנים והתייחסות למגוון אפיקי ומכשירי ההשקעה השונים.

צוות מנהלי ההשקעות שלנו יודע לפרוט את הטיפול וליצור התאמות ייחודיות, מגוונות וחדשניות הרלוונטיות לתיק ההשקעות, תוך התחשבות בצורך בפיזור נכון של הנכסים הפיננסיים המנוהלים ובהתאם לפרופיל הסיכון וזאת על מנת לאפשר לנו להשיג תוצאות טובות לאורך השנים.
בנוסף, אנו מקיימים שיתופי פעולה עם משרדי פמילי אופיס ומשרדי בנקאות פרטית במטרה לייצר עבורך את כל התנאים ליצירת פלטפורמה מכובדת שבה יתאפשר תכנון פיננסי אולטימטיבי לכלל נכסיך המנוהלים בארץ או בחו"ל.

במסגרת הטיפול בתיק תיהנה משירות על ידי מנהל לקוח אישי המלווה בפגישות ושיחות אישיות עם מיטב המומחים שלנו, כל זה בתדירות וזמינות גבוהה ובהתאם לצרכיך.

המוצרים שלנו:

 EXCELLNCE TAILOR MADE - תיק בהתאמה אישית

EXCELLNCE TAILOR MADE - תיק בהתאמה אישית

תיק השקעות המציע ללקוחותיו צוות מוביל של מומחים אשר מנהלים מספר תיקים קטן כאשר כל תיק זוכה ליחס שונה ייחודי ומגוון. הניהול האקסקלוסיבי של התיק מתאפיין בבחינה מדוקדקת ויסודית של מרכיבי התיק עד רמת הפרט הקטן ביותר. המומחים שלנו ידעו לאפיין, לנהל  ולבנות את התיק ברזולוציה הכי איכותית, מדויקת וגבוהה שרק ניתן תוך התייחסות למגוון היבטים שיאפשרו ניהול מותאם ואופטימאלי של התיק החל ממעקב והגדרת דירוגי אג"ח שינוהלו בתיק, בחינה ומידע על מנפיקים קיימים וחדשים, מעקב ואיתור סקטורים אטרקטיביים להשקעה ועד לתכנון מחושב וחכם של טווחי השקעה במוצרים השונים שמרכיבים את התיק.

EXCELLNCE TAILOR MADE הוא למעשה תיק השקעות בניהול אישי עם כל היתרונות של תיק מוסדי גדול שזוכה להתייחסות וניהול קפדני ומקיף  נוסף לשירותים משלימים מגוונים. 

EXCELLNCE IPO (תיק ללקוחות כשירים)

EXCELLNCE DYNAMIC - תיק ללקוחות כשירים

ריבית אפסית? העדר אלטרנטיבות להשקעה? צפי להמשך המגמה בשנתיים הקרובות? אותנו זה לא מפחיד!

תיק השקעות המבוסס על מתודולוגיית השקעה מגוונת תוך ניסיון להקטין את הקורלציה עם השווקים ובאופן כזה לעקוף את המגבלות הנגזרות מהמצב בשווקים. כל זה נעשה תוך שימוש במחלקות הבית של אקסלנס ככלי תומך בקבלת החלטת השקעה ותוך ניהול סיכונים חכם המתורגם לסטיית תקן נמוכה בפעילות.

הגב המחקרי המנוסה והמקצועי מאפשר למנהלי ההשקעות גמישות מרבית בבחירת מוצרים ואלטרנטיבות השקעה ייחודיות ומגוונות כמו אג"ח – אג"ח בדיסטרס, High Yield השתתפות בהנפקות בשלב המוסדי, תוך שימוש בהגנות אפקטיביות  וכן רכישת מניות – event driven ,deep value השתתפות בהנפקות בשלב המוסדי, נכסים אשר מתומחרים בחסר וזיהוי טריגרים אשר יביאו לעליית ערך בטווח הקצר-בינוני. כל זה נעשה בהסתמך על נתונים מקצועיים כמו עדכוני מדדים ועיוותי מסחר.

בעולם שבו מחזורי המסחר והנזילות נמוכים מאוד, אנו נדע לנצל בחוכמה את הקוטן במטרה לפעול בחופשיות בניסיון להשיג תשואות עודפות

XTRA EXCELLNCE (תיק הנפקות)

EXCELLNCE IPO - תיק הנפקות

תיק ההנפקות הינו מוצר ייחודי המאפשר למשקיע הפרטי להשתתף בהנפקות כמשקיע מוסדי וליהנות מכל התנאים המועדפים מהם נהנים הגופים הגדולים, כמו למשל עמלת ההתחייבות המוקדמת שהיא מעין הנחה השמורה לגופים מוסדיים בלבד.

בתקופה מאתגרת של ריבית נמוכה וקושי בניתוח חוב איכותי עולה הצורך בניהול חכם ויעיל של איגרות החוב הקונצרניות.

המומחים בניהול ההשקעות של אקסלנס מציעים ללקוחות את המקצועיות והידע שלהם בניתוח החוב ובהתאם לכך הם מצליחים לייצר תיק איכותי שמטרתו תשואה אבסולוטית טובה יותר ממדדי האג"ח הקונצרני השונים.

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם ניהול תיקים בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.