ביצוע התאמות ייחודיות
לתיק ההשקעות שלך

מחלקת הפלטינום של הפניקס ניהול תיקים

ניהול תיקי השקעות ללקוחות עם הון עצמי להשקעה החל מ-3 מיליון ש"ח

מחלקת הפלטינום של הפניקס ניהול תיקים הינה מהוותיקות והמובילות בתחום שוק ההון. המחלקה מעניקה שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ללקוחות בעלי עושר פיננסי, עם הון עצמי להשקעה של החל מ-3 מיליון שקל.

אנו מאמינים כי ניהול תיק השקעות המורכב ממגוון גדול ורחב של נכסים חייב להיעשות בראיה הוליסטית החל משלב אפיון הצרכים ולאורך כל חיי התיק. באופן זה, נוכל להרכיב עבורך תיק השקעות "Tailor made" בעל תמהיל נכון, תוך התאמה לצרכיך ורצונותיך המשתנים והתייחסות למגוון אפיקי ומכשירי ההשקעה השונים.

צוות מנהלי ההשקעות שלנו יודע לפרוט את הטיפול וליצור התאמות ייחודיות, מגוונות וחדשניות הרלוונטיות לתיק ההשקעות, תוך התחשבות בצורך בפיזור נכון של הנכסים הפיננסיים המנוהלים ובהתאם לפרופיל הסיכון וזאת על מנת לאפשר לנו להשיג תוצאות טובות לאורך השנים.

בנוסף, אנו מקיימים שיתופי פעולה עם משרדי פמילי אופיס ומשרדי בנקאות פרטית במטרה לייצר עבורך את כל התנאים ליצירת פלטפורמה מכובדת שבה יתאפשר תכנון פיננסי אולטימטיבי לכלל נכסיך המנוהלים בארץ או בחו"ל.

במסגרת הטיפול בתיק תיהנה משירות על ידי מנהל לקוח אישי המלווה בפגישות ושיחות אישיות עם מיטב המומחים שלנו, כל זה בתדירות וזמינות גבוהה ובהתאם לצרכיך. 

המוצרים שלנו:

 EXCELLNCE TAILOR MADE - תיק בהתאמה אישית

EXCELLNCE TAILOR MADE - תיק בהתאמה אישית

תיק השקעות המציע ללקוחותיו צוות מוביל של מומחים אשר מנהלים מספר תיקים קטן כאשר כל תיק זוכה ליחס ייחודי ומגוון. הניהול האקסקלוסיבי של התיק מתאפיין בבחינה מדוקדקת ויסודית של מרכיבי תיק ההשקעות של הלקוחות עד רמת הפרט הקטן ביותר. המומחים שלנו ידעו לאפיין, לנהל ולבנות את התיק ברזולוציה הכי איכותית, מדויקת וגבוהה שרק ניתן, תוך התייחסות למגוון היבטים שיאפשרו ניהול מותאם ואופטימאלי של התיק החל ממעקב והגדרת דירוגי אג"ח שינוהלו בתיק, בחינה וקבלת מידע על מנפיקים קיימים וחדשים, מעקב ואיתור סקטורים אטרקטיביים להשקעה ועד לתכנון מחושב וחכם של טווחי השקעה במוצרים השונים שמרכיבים את התיק.

EXCELLNCE TAILOR MADE הוא למעשה תיק השקעות בניהול אישי עם כל היתרונות של תיק מוסדי גדול שזוכה להתייחסות וניהול קפדני ומקיף נוסף לשירותים משלימים מגוונים.

הפניקס גלובל - תיק ניירות ערך זרים

אקסלנס גלובל - תיק ני"ע זרים

אקסלנס גלובל הינו תיק ני"ע זרים המאפשר חשיפה לשווקי ההון הגלובליים הן באפיק המניות והן באפיק אגרות החוב.

כיצד בנוי התיק? תיק המניות מושקע באמצעות קרנות סל זרות (ETF'S) על מדדי המניות הגלובליים תוך הסתכלות על 4 אזורים גיאוגרפיים עיקריים : ארה"ב, אירופה, יפן ושווקים מתעוררים - מתוך הסתכלות על הסקטורים ותתי הסקטורים השונים. תיק אגרות החוב בנוי ע"י פיזור גלובאלי בן אגרות חוב ממשלתיות לבין אגרות חוב קונצרניות.

למי התיק מתאים? התיק מתאים ללקוחות בעלי יתרות מט"ח דולריים המעוניינים לבצע השקעה דולרית או לחלופין ללקוחות המעוניינים לרכוש מט"ח במטרה להקטין חשיפה לשוק ההון הישראלי ולנהל תיק השקעות גלובאלי מפוזר.

היכן הכספים מנוהלים? הכספים מנוהלים דרך חשבון בנק ישראלי או לחלופין דרך הבנק השוויצרי ספרא.

 

הפניקס אלטרנטיב - תיק השקעות משולב סחיר/לא סחיר

אקסלנס אלטרנטיב - תיק השקעות משולב סחיר/לא סחיר

תיק השקעות המשלב השקעות סחירות יחד עם השקעות שאינן סחירות.

מהן ההשקעות הסחירות? ההשקעות המסורתיות בשוק ההון, קרי מניות ואגרות חוב. השקעה במניות מתבצעת בפיזור בן השוק המקומי לבין חשיפה לשווקים הגלובאליים, ההשקעה באגרות חוב מתבצעת בפיזור בן אגרות חוב ממשלתיות לקונצרניות ובפיזור בן בסיסי הצמדה: אגרות חוב שקליות ואגרות חוב צמודות למדד.

מהן ההשקעות הלא סחירות? השקעות בנכסים פיננסיים שאינם חלק מההשקעות המסורתיות בשוק ההון כפי שפורטו לעיל, כלומר השקעות שאינן במניות או באיגרות חוב.

מדוע השילוב חשוב? הכנסת אפיק השקעה נוסף בעל מאפייניי השקעה והתנהגות שונה מאלו של אפיקי ההשקעה הסחירים, קרי מניות ואגרות חוב מקיים את הכלל החשוב ביותר בניהול השקעות- פיזור סיכונים. מכיוון שהקורלציה בן אפיקי ההשקעה הלא סחירים לשוק ההון המסורתי נמוכה, פיזור הסיכונים מקבל משנה תוקף.

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם התקשרות בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.