אסטרטגיות השקעה
חכמות 
המותאמות לך

 

ניהול תיקי השקעות בחו"ל

ניהול תיקי השקעות בחו"ל ללקוחות עם הון עצמי להשקעה
החל מ-$ 150,000 

ניהול תיקי השקעות גלובאלי מחייב היכרות מעמיקה "עם השטח" ויכולת להיות מחובר בזמן אמת להתרחשויות הדינמיות בארץ ובעולם. לכן, חשוב שניהול שכזה יתבצע על-ידי צוות מיומן שידע לקבל החלטות חכמות.

הניסיון הרב והמקצועיות של מחלקת ניהול תיקים השקעות חו"ל, דרושים לא רק לשם ביצוע פעולות ורכישות סלקטיביות חכמות בשוק המשתנה אלא גם בכדי לדעת למזער סיכונים בזמן הנכון.

מחלקת ניהול התיקים מעניקה שירות לניהול תיקי השקעות חו"ל החל מ-150,000$. 

 

ניהול תיקי השקעות

 

פיזור נכסים וחשיפה נכונה לשווקים בינלאומיים

מחקרי עבר הציגו כי פיזור נכסים גיאוגרפי וסקטוריאלי עשוי להוות אסטרטגית השקעות טובה לצורך הקטנת הסיכון והתנודתיות הכרוכים בהשקעות פיננסיות.

התמקדות בלעדית בשוק המקומי עשויה להשתלם לטווח הקצר, אך לאורך זמן היא עשויה להותיר את משקיעיה חשופים לסיכונים גיאופוליטיים, ביטחוניים וכלכליים שקיימת אפשרות להימנע מהם או למזערם על ידי ביצוע פיזור השקעות נכון.

בטווח הארוך, חשיפה נכונה לשווקים בינלאומיים והשקעה במטבעות זרים באופן מושכל מאפשרת למשקיע ליהנות מקשת רחבה של הזדמנויות השקעה כדאיות ובמקביל עשויה ליצור איזון באפקט תנודות השווקים המקומיים, ועל ידי כך עשויה למזער את סטיית התקן והתנודתיות הגלומה בתיק הנכסים הכולל של המשקיע.


הסיבות לכדאיות ניהול תיקי השקעות בחו"ל

  • תיק השקעות חו"ל מאפשר ליהנות ממגוון רחב של נכסים פיננסים ומהזדמנויות השקעה גם בשוק המקומי והגלובלי.
  • פיזור נכסים יקטין את רמת הסיכון והתנודתיות הכרוכים בהשקעות פיננסיות.
  • חשיפה לשווקים בינלאומיים והשקעה במטבעות זרים המאפשרות ליהנות מקשת רחבה של הזדמנויות השקעה כדאיות.
  • חשיפה למכשירים פיננסים מתוחכמים ומתקדמים.
  • קבלת תנאים מועדפים וחסכון בעלויות ניהול חשבון.
  • קבלת ייעוץ בנוגע להטבות מס ייחודיות הקשורות במט"ח וניהול תיק דיבידנד גלובלי.

ניהול תיק בבנק מקומי או בבנק זר?

ניהול תיק השקעות מט"ח יכול להתבצע בכל סניפי הבנקים המקומיים וכן בבנקים זרים מהמובילים בשווייץ, איתם להפניקס ניהול תיקים שיתוף פעולה פורה.

השירות שלנו

לקוח המעוניין בניהול ופתיחת החשבון יזכה לליווי אישי ע"י מנהל תיק בעל רישיון תוך התייחסות לנתוניו וצרכיו האישיים, מטרת ההשקעה ורמת הסיכון שמתאימה לו.

בנוסף, כדי לאפשר ללקוחותינו ניהול תיק השקעות מקצועי אנו בהפניקס ניהול תיקים מקיימים ישיבות השקעות שוטפות, בה חברים מנהלי השקעות, כלכלנים ואנליסטים בכירים בתחום ההשקעות הגלובלי, בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים. מנהלי ההשקעות נעזרים במחלקת המחקר בהפניקס בית השקעות וכן באנליזות וסקירות של בנקים זרים מהגדולים בעולם, איתם יש להפניקס בית השקעות שיתופי פעולה.

הפתרונות שלנו:

ETF

EXCELLENCE ETF

פלטפורמה מקצועית המבוססת על ידע נרחב בניהול תיקים הבנוי מ-ETF. המדובר במכשיר השקעה שכיח ומקובל בעולם, בעיקר בארה"ב המקביל לקרנות הסל בארץ ולקרנות המחקות.

בדרך של בחירת המוצרים בחו"ל על מרכיב האג"ח ומרכיב המניות לפי אלוקציה הנקבעת ע"י וועדת ההשקעות ידעו מנהלי התיק ליצור עבורכם את התיק האופטימלי תוך בחירה נכונה, קפדנית מדויקת של מוצרים בהתאמה אישית ותוך התחשבות מלאה במסגרות הסיכון ובטווחי ההשקעה המוגדרים בתיק. 

תיק גלובלי דינמי

EXCELLENCE GLOBAL - תיק גלובלי דינמי

תיק המבוסס על בחירה דקדקנית של קרנות סל וקרנות נאמנות בהתאם לצרכי הלקוח. התיק מאפשר לייצר ערך מוסף עבור הלקוח בשל השילוב המנצח של שלוש חברות הדגל המובילות שלנו במוצר אחד: קסם קרנות סל, קסם קרנות הנאמנות והפניקס ניהול תיקים.

באמצעות בחירה מותאמת של מוצרים, התיק המנוהל הופך להיות מגוון, חדשני, מפוזר ומעניין יותר עם נגיעות בכל סקטור ואזור גאוגרפי בעולם. כל זה בשילוב של  יתרון הפיזור שמקטין סיכונים בתיק ומאפשר גם יתרון של מיסוי בהחזקה של קרנות נאמנות בתיק.

אקסלנס דיבדנד - EXCELLENCE DIVIDEND

EXCELLENCE DIVIDEND - אקסלנס דיבדנד

תיק השקעות המאפשר השקעה ישירה במניות בחו"ל עם מדיניות חלוקת דיבידנד. בחירת המניות הסלקטיבית מצריכה היכרות מקצועית וידע נרחב בשווקי העולם ובכלכלה הגלובאלית.

ההשקעה הישירה במניות מאפשרת ליהנות מצד אחד מהשקעה יציבה שכן המניות הנבחרות הן מניות עם מדיניות חלוקת דיבידנד ברורה שמאפשרת תזרים רווחים צפוי וידוע מראש אשר מפחית במידה מסוימת את הסיכון בהשקעה ומצד שני פותח פתח לאפשרויות השקעה ייחודיות ואטרקטיביות שלצד הסיכון טומנות בחובן גם לא מעט סיכוי. 

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם התקשרות בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.