מסחר בחופשה עם מערכת אוטומטית מתקדמת

סוחרים, יוצאים לחופש? פקודות אוטומטיות של מערכת המסחר של אקסלנס יכולות לסייע לתיק שלכם להימנע מהפסדים בבורסה

עונת החופשות החלה, אך סוחרים רבים חוששים להתרחק ממסך המחשב שלהם, כדי לא לפספס התפתחויות חשובות בשוק ההון. מערכת מסחר מתקדמת מאפשרת לצאת לנופש בראש שקט, והכל בעזרת פקודות אוטומטיות שניתן להגדיר מראש.

עונת החופשות הגדולה כבר כאן וסוחרים רבים חוששים לפספס אירועים חשובים בזמן זה, וכתוצאה מכך לספוג הפסדים בתיק. זו הסיבה שחלקם מבלים חלק גדול מהחופשה מול המסכים.

אלא ששימוש בפקודות מתקדמות שמאפשרות לסוחרים להתכונן מראש לשלל תרחישים, כך שהמערכת תוכל להגיב להם באופן אוטומטי ובזמן אמת, יכול לאפשר גם לסוחרים לצאת לחופשה בראש שקט.

בצורה זו, ניתן להרוויח כסף בלי כל פעולה אקטיבית של הסוחרים, גם אם אתם נופשים כרגע באי קאריבי.הנה כמה דוגמאות לפקודות ומערכות מסחר שניתן להיעזר בהן לחופשה שקטה ומהנה יותר:

Buy Above

קביעת מחיר יעד מסוים לשער של מניה כלשהי. אם המערכת מזהה כי השער עלה לרמה זו או מעבר לה, היא משדרת פקודת מכירה באופן אוטומטי.

If

בפקודה זו, צריך להתמלא תנאי מסוים – למשל, תשואת האג"ח ל-10 שנים עולה – ואז משודרת הוראה לגבי נכס בעל קורלציה גבוהה הפוכה לו, במקרה זה – קנייה למדד S&P 500. 

Scanner

פרט לפקודות המבוצעות אוטומטית לפי הגדרה מראש, מערכת Global EXtrade כוללת גם סורק (scanner), שניתן להגדיר לו מתי עליו להציף בפנינו מידע חשוב, ואיזה. כך למשל, הסורק יכול להקפיץ עבורנו מניות שהשער שלהן עולה או יורד בחדות. ניתן להשתמש בסורק עבור כלל ניירות הערך, או על ניירות מסוימים בלבד.

הוראות מכירה - מראש

במערכת של Global EXtrade ניתן לשדר הוראות מכירה מראש שייכנסו לתוקף רק אם תבוצע קנייה. כך לדוגמה, פקודת Take profit תביא לכך שהמערכת תמכור באופן אוטומטי מניה שתגיע לשער מסוים לאחר מהלך של עלייה, כדי להרוויח מכך; ואילו פקודת Stop lost תמכור מניה שירדה בשיעור מסוים שהוגדר מראש, כדי לקטוע את ההפסד.

כך תוכלו להיות בטוחים שגם אם אתם בחופשה ושער המניה עולה או יורד במידה מהותית, המערכת תבצע את הפקודות כפי שהגדרתם לה מראש – כדי לחתוך הפסדים או להגדיל רווחים. כל הפעולות ניתנות לביצוע גם לפוזיציית לונג וגם לפוזיציית שורט*. את כל ההוראות הללו אפשר לשדר גם עבור נייר ערך קיים – כשהמטרה היא לאפשר לסוחרים לפתוח פוזיציות, מבלי לחשוש שכאשר יהיו בחופשה יתחוללו שינויים משמעותיים, והם לא יוכלו לצאת מהפוזיציה.

שימוש במערכות מסחר – גם מהטלפון הנייד

ולבסוף, סוחרים שיוצאים לחופשה יכולים להיעזר במערכות סחר התומכות בכניסה מטלפון סלולרי, ולא רק מהמחשב. מדובר בתנאי חיוני עבור סוחרים המבקשים לבצע שינויים בתיק גם מרחוק. מערכת כזו קיימת ב- Global Extrade, OrderNet Spark, View Trade ועוד.

מעוניינים לסחור בשילוב עם הפקודות המתקדמות ביותר תוך כדי החופשה? היכנסו למערכת Global EXtrade  וגלו עד כמה זה קל ופשוט, כשלרשותכם עומד גם מערך טכנולוגי משוכלל עם תמיכה בעברית, בכל שעות המסחר.

להצטרפות ללא תשלום וקבלת פרטים


כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:

סוחרים? כך תבחרו תוכנת מסחר שתייעל את המסחר

סוחרים? כך תבחרו תוכנת מסחר שתייעל את המסחר

מערכת מסחר המציעה אפשרויות מתקדמות במיוחד, לצד מהירות תגובה גבוהה - יכולה לעשות את ההבדל עבורכם.

המשך לקרוא
לסחור בשוק ההון

לסחור בשוק ההון

איך להרוויח מתנודות השוק? 

המשך לקרוא

הסקירה אינה מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
אקסלנס נשואה שירותי בורסה בע"מ ("החברה") הינה חבר בורסה לניירות ערך בתל אביב ומציעה ללקוחותיה בין היתר שירותי מסחר בניירות ערך.
*מוצע להתייעץ עם בעל מקצוע מורשה בטרם ביצוע פעולות מסחר. אין באמור להוות המלצה לביצוע פעולות מסחר במכשירים פיננסיים כלשהם ואין באמור למצות את כל המידע בקשר עם הנכסים הפיננסיים הכלולים בסקירה לעיל אלא לתת מידע חלקי בלבד.

לחברה זיקה למוצרים פיננסיים בשל היותה חלק מקבוצת אקסלנס אשר הינה חלק מקבוצת דלק, אשר עוסקת, בין היתר, בניהול תיקי השקעות, מסחר בניירות ערך, שיווק השקעות, ביצוע פעולות בבורסה, בבנקאות להשקעות, חיתום והפצה להנפקות, ניהול קרנות נאמנות והנפקת תעודות סל.
למידע ולגילוי נאות אודות זיקתן של חברות מקבוצת אקסלנס לנכסים פיננסיים ו/או לגופים מוסדיים, ראה לשונית "גילוי נאות" באתר אקסלנס www.xnes.co.il.
האמור בכתבה זו נכון למועד פרסומה בלבד. כל התקשרות בין החברה ו/או כל חברה אחרת מקבוצת אקסלנס לבין הלקוח תעשה באמצעות הסכם פתיחת חשבון ובהתאם לדין, ותנאי הסכם ההתקשרות כאמור, הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד.
אין לראות במסמך זה ובמידע ו/או הניתוח הכלולים בו הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים כלשהם או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים כלשהם. הניתוח במסמך זה נעשה בהתבסס על מידע אשר פורסם ו/או היה נגיש לכלל הציבור ומידע אחר ומידע הנובע ממקורות אחרים, הנחזה כמידע מהימן, וזאת, מבלי שהחברה ביצעה בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנותו. האמור לעיל אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. לפיכך, האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. לא מומלץ לקבל החלטות השקעה בהסתמך על סקירה זו בלבד ויש להתייעץ עם בעל רישיון מתאים בטרם ביצוע כל השקעה שהיא. החברה ו/או כל חברה אחרת מקבוצת אקסלנס, חברות בשליטתה וכך בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על האמור לעיל, אם ייגרמו.
כל הזכויות בסקירה זו שייכות לחברה והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מהחברה וללא ציון הערה זו בגוף הטקסט, במקום הבולט לעין, הנה אסורה, אם לא צוין אחרת.