מסחר מניות חו"ל 

מסחר במניות בחו"ל: איך העשור החדש מקרב את המניות בעולם למשקיע הישראלי?

בדיוק כפי שאנחנו מעבירים כסף מהחשבון מהמחשב או הטלפון, בתוך דקה אחת – בשנים הקרובות, יהיה לנו קל עוד יותר לסחור במניות בחו"ל מכל מקום שנרצה, ואפילו בעזרת פקודות קוליות בלבד

מסחר בחול

בכל הקשור לטכנולוגיה, בעשור האחרון היינו עדים ללא מעט מהפכות, כאשר מה שבעבר נראה בלתי אפשרי, נהפך לחלק משגרת היומיום. הטכנולוגיה המתקדמת לא פסחה כמובן על עולם המסחר במניות. בדיוק כפי שכיום שני אנשים המצויים במדינות שונות בעולם יכולים לשוחח זה עם זה – על גבי רשת האינטרנט או בטלפון הסלולרי – ניתן גם לבצע עסקאות מסחר במניות בחו"ל במספר רב של בורסות, באמצעות מערכת מסחר או אפליקציה מתאימה.

בשנה החולפת, ביצעה חברת אובר מחקר שמטרתו לבדוק מה הזמן המרבי שמוכנים לקוחותיה במנהטן להמתין לרכב שיאסוף אותם, לפני שהם עוברים לאפליקציה המתחרה. התוצאות היו לא פחות ממדהימות – חמש דקות לכל היותר. ב-2019, באחת הערים העמוסות בעולם, הלקוחות מוכנים לחכות חמש דקות בלבד – ואם ההסעה שלהם לא הגיעה במהלכן, הם ממהרים לעבור לחברה המתחרה. אותן חמש דקות, אם כך, הן סטנדרט השירות שאליו צריכות לכוון חברות המוניות וההסעות למיניהן.

מהפכת האינטרנט המהיר – גם במסחר במניות חו"ל

זוהי רק דוגמה אחת. בעולם שבו חיבור האינטרנט המהיר נמצא בקצות האצבעות שלנו, התרגלנו כבר לבצע פעולות אונליין בשלל תחומים, בין אם מדובר בקניות ברשת, בתשלומים שונים כגון חשמל ומים, בביצוע פעולות בחשבון הבנק ועוד. הצרכנים דורשים כיום שירות נגיש לא רק מהמחשב הביתי, אלא גם מהסמארטפון – ומהירות תגובה גבוהה במיוחד.

אם נקביל זאת לעולם המסחר, אקסלנס ברוקראז' מעמידה ללקוחותיה פלטפורמת מסחר שדרכה ניתן לפעול בתחום מסחר במניות בחו"ל בכ-25 מדינות - וכל זאת בקלות ובפשטות, באמצעות הסמארטפון, המחשב או הטאבלט, לאחר פתיחת חשבון בתהליך מהיר וידידותי למשתמש. זוהי המקבילה לסטנדרט חמש הדקות, בעולם המסחר בבורסה.
לחצו כאן למידע נוסף על מסחר במניות חו"ל באמצעות אקסלנס טרייד


לקנות ולמכור מניות בעזרת סירי ואלקסה

לדברי דרור יריב, מנהל לקוחות פרטיים באקסלנס ברוקראז', "להערכתנו, בשנים הקרובות הטכנולוגיה תאפשר לכל משקיע לסחור במניות בחו"ל בשווקים נוספים באמצעות אותה פלטפורמה, במהירות רבה יותר וגם בעזרת תכונות נוספות – למשל, ניתן יהיה לבצע את המסחר באמצעות דיבור אל האפליקציה, או בעזרת מסייע אישי אלקטרוני כדוגמת אלקסה וסירי.

"מסיבות אלה, כאשר אנו נערכים לשנים הקרובות, אנחנו צופים גידול ניכר במספר המשקיעים שיבחרו להיחשף למניות בחו"ל. חשוב להדגיש שהם לא יתעניינו רק בשווקים המוכרים כיום, כמו השוק האמריקאי ושווקים של מדינות מסוימות באירופה השינוי שאנחנו צופים יביא גם לגיוון גיאוגרפי במסחר.

"גיוון זה יהווה חלק בלתי נפרד מניהול ופיזור הסיכונים בתיק – ויסייע משמעותית להקטנת הסיכון בתיק ההשקעות. גם סיכויי הרווח יגדלו שכן כאשר התיק לא יישען במידה רבה מדי על אחת הכלכלות הדומיננטיות, והאטה או מיתון נקודתיים לא ישפיעו על כל התיק אלא רק על חלק ממנו" , מסכם יריב.

באמצעות מערכת המסחר Global EXtrade של אקסלנס טרייד ניתן לסחור במניות חו"ל ולהשתמש במגוון פקודות מתקדמות.
התחילו לסחור במניות חו"ל בלחיצת כפתור

תאריך הכתבה: 22.01.2020

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:

חושבים על פתיחת חיסכון? הגיע הזמן להשתחרר מהבנק

מדריך: איפה כדאי לחסוך וכמה זה יעלה לכם?

ישנן דרכים שונות לחיסכון בשוק ההון. אחת הדרכים שעשויה להיות כדאית מאוד היא באמצעות מסחר עצמאי בבורסה. אין צורך בידע מקדים.

קרא עוד
 מסחר בשוק ההון דרך הבנק? הכירו דרך משתלמת יותר

מסחר עצמאי בשוק ההון

מנהלים את ההשקעות שלכם בשוק ההון דרך הבנק? לא בטוח שזו הדרך הטובה ביותר עבורכם. אז איך משלמים פחות על עמלות, שומרים על השליטה ונהנים מפיקוח? 

קרא עוד
 המהפכה הדיגיטלית כובשת את שוק ההון וזה יכול לחסוך לכם הרבה כסף

המהפכה הדיגיטלית

משקיעים בשוק ההון? הצטרפו למהפכה הדיגיטלית שעשויה לחסוך לכם כסף. כיום זה קל יותר מתמיד. לא צריך לקבוע פגישה בבנק, אפשר להישאר ליד המחשב ולפתוח חשבון למסחר בבורסה

קרא עוד
מתחתנים? כך תשקיעו את כספי המתנות שלכם

מתנות החתונה

מתנות החתונה הן פתיחה נאה של חיסכון לעתיד המשפחה שלכם, אם תשקיעו אותן בחוכמה ותימנעו מעמלות מיותרות

קרא עוד
מומחה בורסה עם חליפה מצביע על מנייה

כל הסיבות לסחור בניירות ערך באמצעות חבר בורסה

מהו חבר בורסה? ולמה כדאי לסחור בניירות ערך באמצעות בית השקעות שהוא חבר בורסה? בעמוד זה גלה לדוגמא את האפשרות לסחור בקלות ובביטחון כמו בבנק, אבל בעלות פחותה ועוד

קרא עוד
אנשים סוחרים בבורסה מול המסך

מנצלים את התקופה כדי להתחיל לסחור בבורסה? הנה מה שחשוב לדעת

בכל העולם, יותר ויותר אנשים מגלים את המסחר בבורסה ומבינים שהם יכולים לעשות זאת לבד בעזרת ידע מקצועי שהם רוכשים. הסוחרים החדשים יודעים במה כדאי להשקיע בזמן הקורונה >>

קרא עוד

הסקירה אינה מהווה תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
האמור בכתבה זו נכון למועד פרסומה בלבד. כל התקשרות בין החברה ו/או כל חברה אחרת מקבוצת אקסלנס לבין הלקוח תעשה באמצעות הסכם פתיחת חשבון ובהתאם לדין, ותנאי הסכם ההתקשרות כאמור, הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד.
אקסלנס נשואה שירותי בורסה בע"מ ("החברה") הינה חבר בורסה לניירות ערך בתל אביב ומציעה ללקוחותיה בין היתר שירותי מסחר בניירות ערך.
סכום מינימאלי לפתיחת חשבון השקעות הינו 20 אלף ₪. כל התקשרות בין החברה ו/או כל חברה אחרת מקבוצת אקסלנס לבין הלקוח תעשה באמצעות הסכם פתיחת חשבון ובהתאם לדין, ותנאי הסכם ההתקשרות כאמור, הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד.
לחברה זיקה למוצרים פיננסיים בשל היותה חלק מקבוצת אקסלנס, אשר עוסקת, בין היתר, בניהול תיקי השקעות, מסחר בניירות ערך, שיווק השקעות, ביצוע פעולות בבורסה, בבנקאות להשקעות, חיתום והפצה להנפקות, ניהול קרנות נאמנות והנפקת תעודות סל.
למידע ולגילוי נאות אודות זיקתן של חברות מקבוצת אקסלנס לנכסים פיננסיים ו/או לגופים מוסדיים, ראה לשונית "גילוי נאות" באתר אקסלנס https://www.xnes.co.il/media/2501/גילוי-נאות.pdf.
אין לראות במסמך זה ובמידע ו/או הניתוח הכלולים בו הצעה לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים כלשהם או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים כלשהם. הניתוח במסמך זה נעשה בהתבסס על מידע אשר פורסם ו/או היה נגיש לכלל הציבור ומידע אחר ומידע הנובע ממקורות אחרים, הנחזה כמידע מהימן, וזאת, מבלי שהחברה ביצעה בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנותו. האמור לעיל אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. לפיכך, האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. לא מומלץ לקבל החלטות השקעה בהסתמך על סקירה זו בלבד ויש להתייעץ עם בעל רישיון מתאים בטרם ביצוע כל השקעה שהיא. החברה ו/או כל חברה אחרת מקבוצת אקסלנס, חברות בשליטתה וכך בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על האמור לעיל, אם ייגרמו.
כל הזכויות בסקירה זו שייכות לחברה והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מהחברה וללא ציון הערה זו בגוף הטקסט, במקום הבולט לעין, הנה אסורה, אם לא צוין אחרת.