צוות מסחר לקוחות מוסדיים

אלעד בורשטיין

מנהל חדר מסחר

בעל תואר ראשון במנהל עסקים (בהצטיינות) ותואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל. בשנים האחרונות שימש כמנהל השקעות בגמולות (מנהלי קופות גמל של בנק הפועלים), היה סוחר בכיר בדסק אג"ח של פסגות, ניסיון כולל בשוק של למעלה מעשור.

טלפון: 03-7538596

דוא"ל: Elad.Burshtein@xnes.co.il


אלירן שטוקלמן

מנהל דסק מניות

בעל תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה ובעל ותק של 7.5 שנים בשוק ההון.

טלפון: 03-7533193

דוא"ל: Eliran.Stukelman@xnes.co.il


טלי עובדיה

סוחרת אג"ח

בעלת תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן. בעלת ותק של 7 שנים בשוק ההון מתוכם 4 שנים בסיטי ו-3 שנים סוחרת ב-ILS בתחום הריביות.

טלפון: 03-7533192

דוא"ל: Tali.Horesh@xnes.co.il


גיא קורדובי

ראש מסחר דסק זרים

בעל תואר ראשון בכלכלה ולימודי מזרח אסיה מאוניברסיטת תל אביב ובעל ותק של 7 שנים בשוק ההון.

טלפון: 03-7532072

דוא"ל: Guy.Cordovi@xnes.co.il


צחי ליטבק

מנהל דסק מניות חו"ל

בעל תואר ראשון בכלכלה עם התמחות במימון מאוניברסיטת בן גוריון, בעל 10 שנות ניסיון במסחר חו"ל, בעל רישיון יעוץ אמריקאי (series 7), ייעוץ שוטף לגופים המוסדיים הגדולים בשוק ההון.

טלפון: 03-7537965

דוא"ל: Tsachi.Litvak@xnes.co.il


נצח ברמי

סוחר מניות חו"ל

בעל ניסיון של שנה וחצי במסחר בני"ע זרים.

טלפון: 03-7538599

דוא"ל: Netzah.Brami@xnes.co.il


מאיה כתר

מידל אופיס ישראלי וחו

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים (בהצטיינות) מהאוניברסיטה הפתוחה וניסיון של כשנתיים בשוק ההון.

טלפון: 03-7537925

דוא"ל: maya.ketter@xnes.co.il


עומר דביר

מידל אופיס חו"ל

בעל תואר ראשון באוניברסיטת בן גוריון בעל ניסיון של כ-3 שנים בשוק ההון בתחומי ה-Back Office וה-Middle Office; תוך התמקצעות בעסקאות המבוצעות מחוץ לישראל בדגש על פעילות של אגרות חוב הנסחרות Over the Counter וכן כאלו הנסחרות בבורסות זרות.

טלפון: 03-7532068

דוא"ל: Omer.Dvir@xnes.co.il