צוות מסחר לקוחות מוסדיים

צוות מסחר לקוחות מוסדיים

הכירו את צוות המסחר של אקסלנס ברוקראז' ללקוחות מוסדיים

עדי אולסקר

מנהל דסק מניות

בעל תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית קריית אונו.
בעל ניסיון של כ-20 שנה בשוק ההון, בין היתר סמנכ"ל הברוקראז' בפסגות בית השקעות.

טלפון: 03-7533193

דוא"ל: Adi.Olesker@xnes.co.il 


אבישג בניסטי

סוחרת מניות

בעלת 3 שנות ניסיון באקסלנס. סוחרת גם בדסק מניות חו"ל.

טלפון: 03-7533193

דוא"ל: Avishag.Benisty@xnes.co.il


קובי פרי

מנהל דסק אג"ח

בעל MBA התמחות במימון מאוניברסיטת תל אביב. ותק של 17 שנה בשוק ההון במגוון תפקידים.

טלפון: 03-7532075

דוא"ל: Kobi.Perry@xnes.co.il

 


טלי חורש עובדיה

סוחרת אג"ח

בעלת תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן. בעלת ותק של 7 שנים בשוק ההון מתוכם 4 שנים בסיטי ו-3 שנים סוחרת ב-ILS בתחום הריביות.

טלפון: 03-7538592

דוא"ל: Tali.Horesh@xnes.co.il


בני בן סימון

סוחר אג"ח

בעל תואר בכלכלה וניהול מהאקדמית תל-אביב. בעל רישיון משווק השקעות וותק של כ-13 שנים בשוק ההון.

טלפון: 03-7538548

דוא"ל: Beny.BenSimon@xnes.co.il


זק הרצוג

מנהל מכירות מוסדיים זרים

בעל ניסיון של 17 שנה בשוק ההון כולל ניסיון בשווקים בינלאומיים והתמחות בשוק הישראלי מאז 2005.
מילא שורה של תפקידים בבנקים/בתי השקעות מקומיים ובנק השקעות בוטיק מארה"ב כולל סוחר מניות חו"ל ויועץ השקעות בחדר מסחר של הבנק הבינלאומי (ני"ע זרים) וסוחר מניות ואיש מכירות מול לקוחות זרים בשוק המקומי.
מחזיק ברישיון שיווק השקעות של הרשות לניירות ערך והחזיק בעבר ברישיון series7 and series 63 של הרשות האמריקאית.

טלפון: 03-7536804

דוא"ל: Zach.Herzog@xnes.co.il


סטיבן שיין

סוחר לקוחות מוסדיים זרים

בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה מאוניברסיטת בר-אילן. בעל כ-15 שנות ניסיון בשוק ההון – כולל כ-11 בשוק המקומי. מתמחה בקשר מול לקוחות זרים. 

טלפון: 03-7532072

דוא"ל: Steven.Shein@xnes.co.il 


צחי ליטבק

מנהל דסק מניות חו"ל

בעל תואר ראשון בכלכלה עם התמחות במימון מאוניברסיטת בן גוריון, בעל 10 שנות ניסיון במסחר חו"ל, בעל רישיון יעוץ אמריקאי (series 7), ייעוץ שוטף לגופים המוסדיים הגדולים בשוק ההון.

טלפון: 03-7537965

דוא"ל: Tsachi.Litvak@xnes.co.il 


נצח ברמי

סוחר מניות חו"ל

בעל ניסיון של שנה וחצי במסחר בני"ע זרים.

טלפון: 03-7538565

דוא"ל: Netzah.Brami@xnes.co.il