מחלקת מחקר ואנליזה

 

מחלקת המחקר שלנו מסקרת את רוב החברות השייכות למדד ת"א 35 וכמחצית מהחברות השייכות למדד 100 ומפרסמת סקירות ענפיות הכוללות היבטים מקומיים וגלובליים והערכות שווי. אנו מקיימים באופן שוטף הרצאות בהשתתפות מנהלי השקעות בכירים ומנהלי חברות מובילות במשק. בנוסף, אנו מבצעים מגוון רחב של עבודות מחקר Sell-Side עבור בנקים זרים.


מיכה גולדברג

מנהל מחלקת מחקר ואנליסט בנקים

מר גולדברג, כיהן בעבר כאנליסט בנקים בשווקים מתעוררים במריל לינץ' וכיסה בין היתר את הבנקים הישראלים. גולדברג היה גם שותף בכיר בכיסוי הבנקים הדרום האפריקנים ובכיסוי אסטרטגית הבנקים ה-EEMEA של מריל לינץ'. לפני הצטרפותו למריל לינץ', גולדברג כיהן כמנהל מחלקת המחקר ואנליסט הבנקים של אקסלנס. בעל ניסיון של למעלה מ-16 שנה בשוק ההון המקומי והעולמי, במהלכם הוא כיהן שנים רבות כמנהל מחלקות מחקר וכאנליסט בכיר בתחום הבנקים המקומיים. בוגר אוניברסיטת בר אילן ובעל תואר שני בכלכלת עסקים.

טלפון: 03-7533100

דוא"ל: Micha.Goldberg@xnes.co.il


רוני בירון

מנהל מחקר משותף ואנליסט תקשורת, כימיה ואנרגיה

מר בירון, ניהל בעבר את מחלקת המחקר של UBS בישראל וסיקר את תחומי התקשורת, כימיה ואנרגיה כחלק מצוותי המחקר הגלובליים של הבנק. לפני הצטרפותו ל-UBS, בירון היה אחראי על סיקור מניות ישראליות כחלק ממערך השווקים המתעוררים של בנק ההשקעות ING, וסיקר חברות טכנולוגיה ישראליות בבית ההשקעות Oscar Gruss וחברת המחקר והייעוץ פורסייט. בסך הכל לבירון ניסיון של כ-20 שנה בשוק ההון המקומי והעולמי. בוגר אוניברסיטת George Washington University בארה"ב ובעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת תל אביב.

דוא"ל: Roni.Biron@xnes.co.il


גלעד אלפר

אנליסט פארמה, תקשורת, כימיה וטכנולוגיה

אנליסט מזה 16 שנה, מתוכם 7 שנים בקומרצבנק בלונדון ומריל לינץ' בניו-יורק. בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות מאוניברסיטת ת"א ותואר שני במנהל עסקים מהבי"ס לכלכלה בברגן, נורווגיה. אלפר כיסה את תחום הטכנולוגיה האלחוטית עבור מריל וקומרץ בנק, ובין היתר, כיסה חברות ענק כמו: נוקיה, אריקסון, אלקטל, סימנס, מוטורולה אמדוקס וקומברס. בשנים האחרונות, אלפר כיסה את סקטור האגרו-כימיה, התקשורת והטכנולוגיה. בעל נסיון של למעלה מעשור בשוק ההון המקומי והעולמי. בוגר MBA מאוניברסיטת העסקים של נורבגיה (ה-NHH).

טלפון: 03-7532997

דוא"ל: Gilad.Alper@xnes.co.il


דוד גבאי

אנליסט נדל"ן

בעל ניסיון של כמעט שני עשורים בשוק ההון הישראלי והגלובלי. בעל ניסיון במחקר והערכות שווי חברות במספר תפקידים בשוק ההון. ידע מעמיק בשווקים בינלאומיים כולל שוק האג"ח. עבד כאנליסט למוסדיים הישראלים ב-IBI ובנשואה, לאחר מכן עבד כאנליסט בקרן גידור והתעסק בתחום מניות ואג"ח גלובליים. דוד רו"ח בהכשרתו, דובר עברית ואנגלית באופן שוטף.

דוא"ל: David.Gubbay@xnes.co.il