להציב מטרות ולהשיג אותן - 
בעזרת ליווי אישי ומקצועי
לאורך כל הדרך

הצטרף עכשיו

אקסלנס ברוקראז' - מי אנחנו?

אקסלנס ברוקראז' הינה חבר בורסה בעלת וותק של למעלה מ-30 שנה בשוק ההון, המעניקה מגוון שירותים
בשוק ההון, ביניהם מסחר עצמאי בבורסה בארץ ובחו"ל ללקוחות פרטיים, שירותי מסחר ומחקר ללקוחות מוסדיים

תחומי הפעילות שלנו  

אנו מספקים ללקוחותינו פלטפורמות מתקדמות למסחר עצמאי בארץ ובחו"ל. כמו כן, עומד לרשות הלקוחות חדר מסחר מקצועי ומיומן בשעות המסחר בארץ ובארה"ב בשפה העברית, כל זאת בשילוב עם הוזלה משמעותית בעמלות המסחר בהשוואה לבנקים ולברוקרים המקומיים.
אנו פועלים ללא הרף לשיפור חווית המשתמש והנגשת שירותים בסיסיים, תוך שימוש בתשתיות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות גמישות בשוק תחרותי ומשתנה כל העת. נוסף על כך, אנו מאמינים שהערך האמיתי שלנו טמון בעובדינו על כן, כל אנשינו הם בעלי ניסיון רב ומקצועיות רבה בשוק ההון.

לצוות מסחר ללקוחות פרטיים  
פעילות ברוקראז' מוסדיים

שירותי ברוקראז' עם מערכות חדישות


מה אנחנו מציעים?

מערכות מסחר חדשניות 
אקסלנס ברוקראז' מביאה ללקוחותיה מערכות מסחר מהמתקדמות בעולם, המאפשרת מגוון רחב של אפשרויות לחוויית מסחר מקסימלית של המשקיע: רמת דיוק גבוהה, הוראות מסחר אוטומטיות מתקדמות, אפשרות להתאמה אישית של התצוגה ועוד, מהדסקטופ, מהטאבלט ומהסמארטפון, מכל מקום ובכל זמן.

עמלות אטרקטיבית
אקסלנס שירותי בורסה מעניקה ללקוחות הסוחרים באמצעותה מחירים נמוכים בעשרות אחוזים מהתעריפים הנהוגים בבנק, ללא התפשרות על איכות או שירות.

סקירות ומחקרים
באקסלנס ברוקראז' פועלת מחלקת מחקר מהגדולות בענף. בנוסף, באקסלנס קיים שיתוף פעולה ייחודי עם Alliance Bernstein גוף המחקר מהמובילים בעולם. המחלקה מייצרת חומרי אנליזה איכותיים בתחום המניות, האג"ח ומאקרו.

בטחון לכסף
אקסלנס ברוקראז' הינה חבר הבורסה העומדת בתנאי רגולציה מחמירים של הרשות לניירות ערך. כספי הלקוחות אשר מוחזקים בחברה מופקדים בחשבונות נאמנות על שמם. כמו כן, נשלחים ללקוחות דיווחים תקופתיים אודות פעילותם המפרטים את מצב החשבון והפעולות שנעשו בו. כל אלו מאפשרים למשקיעים שקט נפשי בנוגע לכספם.


ניהול שוטף של חשבון ניירות הערך בדיגיטל 
באקסלנס שירותי בורסה ניתן לבצע פעולות שוטפות בחשבון ניירות הערך כגון, הפקדה או משיכה של כספים, המרות מט"ח קבלת דיווחים על הפעילות ועוד, באמצעות האינטרנט מכל מקום ובכל זמן.


המרות מט"ח
באקסלנס ניתן ליהנות מיתרון הגודל ולקבל שערי ביצוע מהטובים בארץ. השירות ניתן ללקוחות הפותחים חשבון למסחר.

 

פתח חשבון עכשיו

שאלות נפוצות

לאקסלנס טרייד שלוש מערכת מסחר מתקדמות למסחר בישראל - OrderNet Spark, OrderNet Pro ו-FMR. המערכות מתאפיינות במגוון אפשרויות מסחר, הוראות ועוד.

אם אתם מחפשים גמישות ומעבר מהיר בין מבחר נכסים פיננסים בשוק הישראלי לשוק האמריקאי, מערכות האורדרנט יהיו מומלצות יותר עבורכם.
אם אתם פועלים בעיקר בנכסים פיננסים בשוק האמריקאי, אך מעדיפים מערכת בשפה העברית או הרוסית, מערכת ה-VT עשויה להיות עדיפה עבורך.
לסוחרים מנוסים שמבקשים לסחור בשווקים ומטבעות רבים, נמליץ לבחור במערכת GLOBAL EXTRADE.