בניית מודלים חדשניים
המותאמים לצרכיך

מקצוענות היא ב DNA שלנו

אקסלנס מנהלת תיקים למגוון רחב של לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים המסתמכים עלינו על מנת לסייע להם להבין את השווקים, לספק פתרונות השקעה חדשניים ולתכנן את עתידם.

ניהול תיקים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים

 • לקוחות פרטיים - חברת ניהול התיקים מציעה מגוון פתרונות פיננסיים בהתאמה אישית החל מ- 100,000 ₪. אנו מעמידים לרשות כל לקוח מנהל לקוחות אישי בעל רישיון, שילווה אותו וייתן מענה מהיר לכל בקשה והחלטה פיננסית.

 • לקוחות עסקיים ומוסדיים - לאקסלנס דסק ייעודי המנהל כספים לגופים הגדולים ביותר במשק הישראלי. בין לקוחותינו נמנים חברות פרטיות וציבוריות, קיבוצים ומלכ"רים, רשויות מקומיות, קופות ענפיות, אוניברסיטאות ובתי חולים.
  ניהול השקעות ללקוחות עסקיים ומוסדיים מצריך הבנה עמוקה בעולם העסקים וכולל מעטפת שירותים רחבה הבנויה על קשר הדוק, שוטף ומקצועי עם נושאי המשרה בקופה:
  • ליווי בוועדות השקעה ותמיכה בגיבוש מדיניות השקעה בקופה
  • מעורבות אישית של מנהל השקעות ראשי/מוסדי
  • דו"חות מותאמים הניתנים באופן שוטף ולפי דרישת הלקוח
  • סקירות מקצועיות הניתנות בכתב ובע"פ

צוות מקצועי המתמחה בבניית מודלים חדשניים וחשיבה "מחוץ לקופסא"

הצוות המקצועי שלנו מתמחה בבניית מודלים חדשניים של תיקי השקעות מגוונים, בחשיבה "מחוץ לקופסה" ובפיתוח מוצרים פיננסיים ייחודיים המותאמים לצרכיך ובהתאמה לשוק הדינמי הכוללים השקעה באג"ח, מניות, מוצרים עוקבי מדד, קרנות נאמנות, תעודות סל, מט"ח וכד', הן באמצעות מסלולי ניהול קלאסיים והן באמצעות מסלולי ניהולIRA .

מחלקת מחקר מהמקצועיות והמתקדמות ביותר

לאקסלנס ניהול תיקי השקעות מחלקת מחקר מהמקצועיות והמתקדמות ביותר. ניהול התיקים מתבסס על ניתוח מעמיק של מצב השווקים ברמת מאקרו ומיקרו ובהתבסס על תחזיות של מחלקת המחקר שלנו, המונה מנהלי השקעות ואנליסטים מהשורה הראשונה עם ידע מעמיק בתחום הכלכלה המקומית והגלובאלית.

ניהול התיקים בכל הבנקים המקומיים וכן בבנקים זרים מהמובילים בשווייץ

ניהול התיקים המתקדם שלנו מתבצע בכל סניפי הבנקים המקומיים וכן בבנקים זרים מהמובילים בשווייץ וכספי התיק המנוהל מופקדים בחשבון אישי על שמך במטרה לאפשר לך מעקב ושקיפות מלאים תוך חיסכון בעלויות נלוות כגון: עמלות קנייה ומכירה, דמי משמרת/דמי ניהול פיקדון ניירות ערך.

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם ניהול תיקים בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.