מנהל לקוחות אישי
שילווה אותך 
לאורך כל הדרך

ניהול תיקים בהתאמה אישית ללקוחות פרטיים

שירות ניהול השקעות אישי ללקוחות עם הון עצמי להשקעה החל מ-300,000 ש"ח

ניהול תיקי השקעות מקצועי דורש ידע, הבנה מעמיקה ויכולת ניתוח מצבים בזמן אמת במטרה למקסם את הרווח ולהפחית סיכונים. אקסלנס ניהול תיקי השקעות הפועלת למעלה מ-25 שנה ומנהלת תיקים בהיקף של כ-11 מיליארד שקל, מעניקה שירות ללקוחות עם הון עצמי להשקעה החל מ- 300,000 ₪.

במטרה לבנות תיק השקעות מיטבי ומתאים לכל אחד מלקוחותינו חשוב לנו להכיר, להקשיב, לבחון ולנתח את צרכי הלקוח והמאפיינים האישים שלו. לכן, בחברת ניהול התיקים, ריכזנו תחת קורת גג אחת, צוות מקצועי בעל מומחיות וניסיון רב בשוק ההון, שיעבוד בשביל הכסף שלך ויבטיח לך שקט נפשי.

ניהול תיק בחשבונך האישי

ניהול התיקים המתקדם שלנו מתבצע בכל סניפי הבנקים המקומיים וכספי התיק המנוהל מופקדים בחשבון אישי על שמך, במטרה לאפשר לך מעקב על ושקיפות מלאים.

תיק השקעות בהתאמה אישית

במסגרת הטיפול בתיק כל לקוח מקבל שירות אישי של מנהל לקוחות בעל רישיון אשר ילווה אותו ויהיה זמין עבורו לאורך כל חיי התיק.

בשלב הראשון, מנהל הלקוחות יערוך אתך פגישה בה יבצע תהליך אפיון מקיף ומעמיק תוך התייחסות לנתוניך וצרכיך האישיים, מטרת ההשקעה ורמת הסיכון המתאימות לך וזאת על מנת שנוכל לבנות לך את תיק ההשקעות האופטימאלי ביותר עבורך.

לאחר מכן, צוות ההשקעות שלנו ירכיב עבורך תמהיל השקעות מותאם אישית, המתבסס על מכלול נתוניך וצרכיך האישיים, תוך הסתכלות על מגוון המוצרים הרחב העומד לרשותנו, בחינה מקיפה על הנעשה בשוק ההון, בכלכלה העולמית והמקומית ברמת המאקרו והמיקרו.

במשך כל חיי התיק המנוהל, מנהל הלקוחות האישי ידאג לעקוב בשוטף אחר ביצועי התיק ולבצע התאמות במטרה להבטיח שהתמהיל שהוגדר ממשיך להתקיים.

שירות, זמינות ושקיפות

אנו שמים דגש רב על שירות אישי, זמינות גבוהה ושקיפות מלאה. מנהל הלקוחות האישי יהיה זמין עבורך בטלפון ובדוא"ל, ידאג לעדכן אותך על מצב התיק ויערוך אתך פגישות שוטפות אודות שינויים ועדכונים בתיק.

בנוסף, תקבל דוחות רבעוניים ותוכל להתעדכן ולעקוב אחר מצב החשבון של תיק ההשקעות המנוהל באתר הבנק או באזור האישי באתר אקסלנס. בכדי להיות ידידותיים, נגישים ושקופים אנו מקפידים על הצגת הנתונים והמידע באופן ברור, פשוט מהיר וקל.

המוצרים שלנו:

EXCELLENCE DIVERSE -  תיק משולב תעודות סל וקרנות נאמנות

EXCELLENCE DIVERSE - תיק משולב תעודות סל וקרנות נאמנות

תיק המבוסס על בחירה דקדקנית של תעודות סל וקרנות נאמנות בהתאם לצרכי הלקוח. התיק מאפשר לייצר ערך מוסף עבור הלקוח בשל השילוב המנצח של שלוש חברות הדגל המובילות שלנו במוצר אחד: קסם תעודות סל, קסם קרנות הנאמנות ואקסלנס ניהול תיקי השקעות. באמצעות בחירה מותאמת של מוצרים, התיק המנוהל הופך להיות מגוון, חדשני, מפוזר ומעניין יותר עם נגיעות בכל סקטור ואזור גאוגרפי בארץ ובעולם.

כל זה בשילוב של  יתרון הפיזור שמקטין סיכונים בתיק ומאפשר גם יתרון של מיסוי בהחזקה של קרנות נאמנות בתיק. 

*מיועד ללקוחות עם הון עצמי של 300-600 אלף ש"ח.

EXCELLENCE EXPERT - תיק משולב מניות ואג"ח

EXCELLENCE EXPERT - תיק משולב מניות ואג"ח

תיק המנוהל על ידי צוות מנהלי השקעות מהבכירים והמובילים בשוק עם ניסיון של מעל 25 שנה. בהתבסס על מחלקת האנליזה שמדרגת את כלל המניות הקיימות בארץ ובחו"ל ומבצעת ניתוח חוב מקיף ברמה הגבוהה ביותר, מתאפשר ניהול איכותי ומותאם אישית של התיק המנוהל.

השילוב בין בחירה סלקטיבית, ישירה, מבוססת מחקר ומותאמת אישית של מניות ואג"ח שמשולבות בתעודות סל וקרנות נאמנות - היא זו שמקנה לתיק המנוהל ערך גבוה ומאפשרת ללקוח שקט נפשי.

*מיועד ללקוחות עם הון עצמי של החל מ-600 אלף ש"ח. 

EXCELLENCE KOSHER - תיק כשר

EXCELLENCE KOSHER - תיק כשר

תיק השקעות המנוהל על ידי תעודות סל שמאפשרות פיזור סקטוריאלי וגאוגרפי בארץ ובעולם. כל התעודות המנוהלות הן בהכשרת הבד"צ, כאשר ההכשרה מתחדשת בכל שנה. כמו כן כל מוצר חדש שיוצא לשוק ומנוהל בתיק, עובר גם הוא תהליך הכשרת בד"צ.

השילוב בין המקצועיות והניסיון העשיר של מנהלי ההשקעות יחד עם המוצרים הפיננסיים המובילים של קסם הוא שילוב מנצח שמייצר בתיק פתרונות של תעודת סל לכל מדד שקיים בשוק. כל זה הופך את תיק ההשקעות לייחודי, מגוון ומפוזר.

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם ניהול תיקים בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.