הצוות שלנו - תמיד בשבילך

בני כהן

בני כהן

מנכ"ל


טלפון ישיר - 03-7532005  
דוא"ל -  Benny.Cohen@xnes.co.il

יהודה אינדיג

יהודה אינדיג

מנהל השקעות ראשי

 

דוא"ל: Yehuda.indig@xnes.co.il

מחלקת לקוחות פרטיים

שירן ביטון

שירן ביטון

מנהל מערך לקוחות פרטיים

 

טלפון ישיר - 03-7537902
דוא"ל - Shiran.Biton@xnes.co.il

אורה וולפוביץ

אורה וולפוביץ

מנהלת לקוחות פלטינום

 

טלפון ישיר: 03-7536888
דוא"ל: ora.wolfowicz@xnes.co.il

דרור לוי

דרור לוי

מנהל לקוחות פלטינום


טלפון ישיר - 03-7536548
דוא"ל - Dror.Levi@xnes.co.il

תומר ברלינר

תומר ברלינר

מנהל לקוחות פרימיום


טלפון ישיר - 03-7536878
דוא"ל - Tomer.Berliner@xnes.co.il

אביה שמעוני

אביה שמעוני

מנהל לקוחות פרימיום


טלפון ישיר - 03-7536523
דוא"ל - Avia.Shimoni@xnes.co.il

ניב מדר

ניב מדר

מנהל לקוחות פרימיום

 

טלפון ישיר- 03-7536886
דוא"ל - niv.madar@xnes.co.il

מורן שווימר

מורן שווימר

מנהלת לקוחות פרימיום


טלפון ישיר - 03-7536886
דוא"ל - Moran.schwimmer@xnes.co.il

עידן קלמרו

עידן קלמרו

מנהל צוות משווקים


טלפון ישיר- 03-7532084
דוא"ל - Idan.Kalamaro@xnes.co.il

משה לובל

משה לובל

רפרנט מערך לקוחות פרטיים

טל: 03-7536955
דוא"ל: Moshe.Lobl@xnes.co.il

מחלקה עסקית

רוי ברכר

רוי ברכר

מנהל מחלקה עסקית

 

טלפון ישיר: 03-7532971
דוא"ל: Roy.Brecher@xnes.co.il

מיכה דרוראני

מיכה דרוראני

מנהל לקוחות עסקיים

 

טלפון ישיר: 03-7532096
דוא"ל: Micha.Drorani@xnes.co.il

טל חכים

טל חכים

מנהל לקוחות קופות מפעליות

 

טלפון ישיר: 03-7532081
דוא"ל: tal.hakim@xnes.co.il

דניאל שטיינקפלר

דניאל שטיינקפלר

רפרנטית מחלקה עסקית

טל: ‎03-7533111
דוא"ל: Daniel.Shtainklaper@xnes.co.il

 

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם ניהול תיקים בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.