הצוות שלנו - תמיד בשבילך

הצוות שלנו

צוות ניהול תיקי השקעות

איתי בן ארי

איתי בן ארי

מנכ"ל


דוא"ל -  Itay.Ben-Ari@xnes.co.il

אריה אהרונוב

אריה אהרונוב

מנהל השקעות ראשי

 

דוא"ל - Arie.Aharonov@xnes.co.il

מחלקת לקוחות פרטיים

עידן קלמרו

עידן קלמרו

מנהל מחלקת פרימיום


דוא"ל - Idan.Kalamaro@xnes.co.il

טלפון נייד: 054-6648941

תומר ברלינר

תומר ברלינר

מנהל לקוחות פרימיום


דוא"ל - Tomer.Berliner@xnes.co.il

טלפון נייד: 054-9001091

 

אביה שמעוני

אביה שמעוני

מנהלת לקוחות פרימיום


דוא"ל - Avia.Shimoni@xnes.co.il

טלפון נייד: 050-5559722

יהודה טבק

יהודה טבק

מנהל לקוחות פרימיום

 

דוא"ל:   Yehuda.Tabak@xnes.co.il


טלפון נייד:  054-6862905

משה לובל

משה לובל

מנהל לקוחות פרימיום


דוא"ל:  Moshe.Lobl@xnes.co.il


טלפון נייד: 050-4218412

ראובן מיזרב

ראובן מיזרב

מנהל לקוחות פרימיום

 


דוא"ל - Reuven.Mizrav@xnes.co.il


טלפון נייד: 054-3555036

טל יפה

טל יפה

מנהל לקוחות פרימיום

 דוא"ל: Tal.Yafe@xnes.co.i

טלפון נייד: 052-3675672

אור סירי

אור סירי

מנהל לקוחות פרימיום

 

דואל: Or.Siri@xnes.co.il

טלפון נייד: 052-8666148

מחלקה עסקית

רוי ברכר

רוי ברכר

מנהל מחלקה עסקית

 

דוא"ל: Roy.Brecher@xnes.co.il

דרור לוי

דרור לוי

מנהל לקוחות פלטינום


דוא"ל - Dror.Levi@xnes.co.il

מיכה דרוראני

מיכה דרוראני

מנהל לקוחות עסקיים

 

דוא"ל: Micha.Drorani@xnes.co.il

טל חכים

טל חכים

מנהל לקוחות קופות מפעליות

 

דוא"ל: tal.hakim@xnes.co.il

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם ניהול תיקים בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.