הצוות שלנו - תמיד בשבילך

בני כהן

בני כהן

מנכ"ל


דוא"ל -  Benny.Cohen@xnes.co.il

יהודה אינדיג

יהודה אינדיג

מנהל השקעות ראשי

 

דוא"ל: Yehuda.indig@xnes.co.il

מחלקת לקוחות פרטיים

שירן ביטון

שירן ביטון

מנהל מערך לקוחות פרטיים

 

דוא"ל - Shiran.Biton@xnes.co.il

אורה וולפוביץ

אורה וולפוביץ

מנהלת לקוחות פלטינום

 

דוא"ל: ora.wolfowicz@xnes.co.il

דרור לוי

דרור לוי

מנהל לקוחות פלטינום


דוא"ל - Dror.Levi@xnes.co.il

עידן קלמרו

עידן קלמרו

מנהל מחלקת פרימיום


דוא"ל - Idan.Kalamaro@xnes.co.il

תומר ברלינר

תומר ברלינר

מנהל לקוחות פרימיום


דוא"ל - Tomer.Berliner@xnes.co.il

אביה שמעוני

אביה שמעוני

מנהל לקוחות פרימיום


דוא"ל - Avia.Shimoni@xnes.co.il

מורן שווימר

מורן שווימר

מנהלת לקוחות פרימיום


דוא"ל - Moran.schwimmer@xnes.co.il

יהודה טבק

יהודה טבק

מנהל לקוחות פרימיום

 

Yehuda.Tabak@xnes.co.il

 

שמוליק טובי

מנהל לקוחות פרימיום

 

Shmulik.Tovi@xnes.co.il

מעיין יום טוב

מנהל לקוחות פרימיום

 

Maayan.YomTov@xnes.co.il

משה לובל

משה לובל

רפרנט מערך לקוחות פרטיים

דוא"ל: Moshe.Lobl@xnes.co.il

אלון סיגלר

אלון סיגלר

מפקח סוכנים

 

דוא"ל - Alon.Sigler@xnes.co.il

מחלקה עסקית

רוי ברכר

רוי ברכר

מנהל מחלקה עסקית

 

דוא"ל: Roy.Brecher@xnes.co.il

מיכה דרוראני

מיכה דרוראני

מנהל לקוחות עסקיים

 

דוא"ל: Micha.Drorani@xnes.co.il

שרון מני

שרון מני

מנהל לקוחות עסקיים


דוא"ל: Sharon.Many@xnes.co.il

טל חכים

טל חכים

מנהל לקוחות קופות מפעליות

 

דוא"ל: tal.hakim@xnes.co.il

דניאל שטיינקפלר

דניאל שטיינקפלר

מנהלת לקוחות עסקיים

דוא"ל: Daniel.Shtainklaper@xnes.co.il

 

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם ניהול תיקים בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.