הצוות שלנו - תמיד בשבילך

הצוות שלנו

צוות ניהול תיקי השקעות



תמיר פרדר

תמיר פרדר

סמנכ''ל ניהול תיקים

 

 

 

אבי קמחי

אבי קמחי

מנהל השקעות ראשי

 

 

מחלקת לקוחות פרטיים

דורון קרנר

דורון קרנר

מנהל מחלקת פרימיום


דוא"ל: Doron.Kerner@xnes.co.il

 

טלפון נייד: 052-9214319

אורה וולפוביץ

אורה וולפוביץ

מנהלת לקוחות פרימיום

 

דוא"ל: Ora.Wolfowicz@xnes.co.il


טלפון נייד: 054-8070928

משה לובל

משה לובל

מנהל לקוחות פרימיום


דוא"ל:  Moshe.Lobl@xnes.co.il


טלפון נייד: 050-4218412

טל יפה

טל יפה

מנהל לקוחות פרימיום

 דוא"ל: Tal.Yafe@xnes.co.i

טלפון נייד: 052-3675672

תומר ברלינר

תומר ברלינר

מנהל לקוחות פרימיום


דוא"ל: Tomer.Berliner@xnes.co.il

טלפון נייד: 054-9001091

 

דרור לוי

דרור לוי

מנהל לקוחות פרימיום


דוא"ל - Dror.Levi@xnes.co.il

 

טלפון נייד: 054-2450370

נתן מירן

נתן מירן

מנהל לקוחות פרימיום


דוא''ל: Natan.Miran@xnes.co.il


טלפון נייד: 054-7177067

שרון עודי

שרון עודי

מנהלת לקוחות פרימיום


דוא''ל: Sharon.Udi@xnes.co.il


טלפון נייד: 054-7021916

עידן מורן

עידן מורן

מנהל לקוחות פרימיום


דוא''ל: Idan.Moran@xnes.co.il


טלפון נייד: 054-2476362

מחלקה עסקית

רוי ברכר

רוי ברכר

מנהל מחלקה עסקית

 

דוא"ל: Roy.Brecher@xnes.co.il

מיכה דרוראני

מיכה דרוראני

מנהל לקוחות עסקיים

 

דוא"ל: Micha.Drorani@xnes.co.il

טל חכים

טל חכים

מנהל לקוחות קופות מפעליות

 

דוא"ל: tal.hakim@xnes.co.il

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם התקשרות בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.