צוות מקצועי, בעל ניסיון רב
שיהיה עם היד על הדופק

כיצד לבחור מנהל תיקים?

בחירת תיק השקעות הינה החלטה חשובה המצריכה בדיקה מקיפה.
ריכזנו עבורך מספר נקודות עיקריות אותם אנו ממליצים לבדוק טרם בחירת מנהל תיק ההשקעות שלך.

 

ותק וניסיון

הניסיון האישי והוותק של מנהל התיקים ובית ההשקעות הינו בעל חשיבות רבה ולכן חשוב מאד לבחור את אחד הגופים המובילים בשוק.

מקצוענות

חשוב לבחור מנהל תיקים בעל מומחיות ומיומנות שיהיה עם היד על הדופק, ידע להתאים את עצמו לצרכיך ולמצוא פתרונות במצבי שוק משתנים.

שירות אישי

קשר אישי וארוך טווח בינך לבין מנהל השקעות שלך יבטיח לך שקט נפשי, יכולת תגובה מהירה בניהול התיק והתאמת מדיניות ההשקעה במהרה.

שקיפות

על מנהל התיק להתנהל ע"פ מדיניות ההשקעה שנקבעה מראש ולספק לך שקיפות מוחלטת בפעילותו בתיק ההשקעות שלך. כמו כן, חשוב שתהיה לך אפשרות לבחון את התיק ע"י גישה לאזור אישי באתר אינטרנט וקבלת דיווחים תקופתיים אודות הנעשה בתיקך.

עלויות

בבואך לבחור במנהל תיק ההשקעות עליך לדעת כי בנוסף לדמי הניהול קיימות עלויות נוספות עבור ניהול התיק. העלויות הקיימות הינן: עלות קניה/מכירה ודמי שמירה הנגבים בניהול התיק. לעיתים דמי הניהול מקבלים את מירב החשיבות במערכת השיקולים לבחירת מנהל התיק ולכן יש לזכור שרכיב זה אינו החשוב ביותר. לכן, לא בהכרח כדאי לבחור במנהל תיק עם העמלות הזולות ביותר - כמו בכל דבר בחיים, מה שקונים בזול, עלול לעלות אחר כך ביוקר.

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם ניהול תיקים בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.