מנהל לקוחות שדואג לכסף שלך 
גם כשאתה בחופשה

אצלנו הלקוח תמיד במרכז: ניהול תיקי לקוחות בליווי אישי

אנו מאמינים שבאמצעות היכרות מעמיקה וקשר אישי נוכל לנהל עבורך את תיק השקעות באופן הטוב ביותר.

אנו מאמינים שבאמצעות היכרות מעמיקה וקשר אישי נוכל לנהל עבורך את תיק השקעות באופן הטוב ביותר. לפניך מידע על יתרונות ניהול תיקים עם אקסלנס ניהול השקעות ומגוון מסלולי ההשקעה שלנו.

אקסלנס היא חברה בבעלות מלאה של הפניקס, ומועסקים בה כ-300 עובדים בתחומי הפעילות השונים. בשנות פעילותה רכשה אקסלנס התמחות בבניית מודלים חדשניים לתיקי השקעות מגוונים ויצירתיים, וכן פיתחה מוצרים פיננסיים ייחודיים להשקעה בארץ ובחו"ל. לקוחות החברה הם גופים מוסדיים וציבוריים, לצד אלפי לקוחות פרטיים.

 

ניהול תיקי לקוחות באופן אישי

היתרונות שלנו:

החל מהשלב הראשון, אקסלנס ניהול השקעות מעמידה לשירותך מנהל לקוחות אישי, בעל רישיון מטעם רשות ניירות ערך, אשר יקיים אתך פגישת היכרות בלתי מחייבת בה יאפיין יחד עמך את הצרכים האישיים, המטרות ורמת הסיכון המתאימות לך.

לאחר חתימה על הסכם ניהול תיק השקעות, מנהל הלקוחות האישי יחד עם מנהלי ההשקעות ירכיבו עבורך תיק השקעות  "Tailor Made" באופן שיתאים למדיניות ההשקעה שנקבעה עמך בשלב אפיון הצרכים המשותף. בנוסף, לאורך חיי התיק ובמטרה לשמור על תמהיל ההשקעה האופטימלי עבורך, מנהל הלקוחות ידאג לבצע התאמות בהתאם לשינויים האישיים ובהתאם לשינויים המתרחשים בשווקי העולם.

אנו מאמינים שניהול נכון של תיק ההשקעות צריך לכלול בתוכו גם יכולת להעניק שירות ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר ושמירה על קשר ישיר, זמין ואיכותי. לכן, מנהל הלקוחות יהיה זמין עבורך בטלפון ובדוא"ל, ידאג להעביר דיווחים שוטפים, שליחת דוחות, סקירות וחומרים מקצועיים ולערוך איתך פגישות תקופתיות. בנוסף, ניתן להתעדכן על מצב חשבונך באתר הבנק או באזור האישי של אקסלנס ובמקביל לקבל דוחות רבעוניים ושנתיים.

ניהול תיקים: מסלולי ההשקעה שלנו


תיק עוקב מדדים

ללקוחות עם הון עצמי של 300 אלף ש"ח.
תיק השקעות מנוהל שנבנה באמצעות תעודות סל ומנוהל על ידי מחלקת תיקי המדדים של אקסלנס, שהוקמה בשיתוף פעולה של אקסלנס ניהול השקעות וקסם מדדים, חברת תעודות הסל מהמובילות בישראל. תיקי המדדים מאפשרים ללקוחות להשקיע בשוק ההון בצורה פשוטה ושקופה, בעלויות נמוכות יחסית ובביצועים מובילים לאורך זמן על פני האלטרנטיבות.


EXCELLENCE DIVERSE - תיק משולב תעודות סל וקרנות נאמנות

ללקוחות עם הון עצמי של 300-600 אלף ש"ח.
תיק המשלב את שלוש חברות הדגל המובילות של אקסלנס במוצר אחד: קסם תעודות סל, קסם קרנות נאמנות ואקסלנס ניהול תיקי השקעות. הלקוחות עשויים ליהנות מגיוון ופיזור של ההשקעות בכל סקטור ואזור גיאוגרפי בישראל, וגם מיתרון במיסוי בשל שילוב קרנות נאמנות בתיק.


EXCELLENCE EXPERT - תיק משולב מניות ואג"ח

לקוחות עם הון עצמי של החל מ-600 אלף ש"ח.
תיק המנוהל על ידי צוות מנהלי השקעות מהבכירים והמובילים בשוק עם ניסיון של יותר מ-25 שנים, ומשלב בחירה סלקטיבית, ישירה, מבוססת מחקר ומותאמת אישית של מניות ואיגרות חוב שמשולבות בתעודות סל וקרנות נאמנות. בניהול התיק, מסתייעים המנהלים בממצאי מחלקת האנליזה שמדרגת את כלל המניות הקיימות בארץ ובחו"ל ומבצעת ניתוח חוב מקיף ברמה הגבוהה ביותר.
 - תיק משולב מניות ואג"ח

מחלקת פלטיניום

החל מ-3 מיליון שקלים
לקוחות בעלי הון עצמי של שלושה מיליון שקלים ויותר נהנים מניהול תיק במחלקת הפלטינום, המונה צוות מומחים שכל אחד מהם מנהל מעט תיקים, כך שכל תיק זוכה להתייחסות אישית ושונה, התפורה בהתאם לצרכי הלקוח, כולל התייחסות לדירוגי אג"ח, מנפיקים, סקטורים וטווחי השקעה. שירות אישי וקשוב בניהול תיקי הפלטינום מביא לכך שהלקוחות זוכים לתשומת הלב המרבית, ממש כמו לקוחות מוסדיים וגופים גדולים אחרים.

האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל התקשרות בין אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך בע"מ לבין הלקוח ייעשה באמצעות הסכם התקשרות בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il.