בית השקעות אקסלנס
הדפסה

מהי קופת גמל לעצמאיים?

                                                                                 בסימן קריאה
 מיועד ל...  עצמאיים
 הסבר קצר  קופת גמל הינה מסלול חיסכון לטווח ארוך הנהנה מהטבות מס.
 למי זה כדאי  למעוניינים להגדיל את החיסכון לגיל פרישה.
 איך מצטרפים?  ניתן לנייד קופת גמל קיימת עם הוותק שלה מבית השקעות אחר, או לפתוח קופה 
 חדשה באקסלנס בלינק הבא.
 עוד משהו...  עצמאי יכול לקבל הטבת מס מסוג זיכוי בשיעור מקסימאלי של 35%.

מהי קופת גמל במעמד עצמאי? מסלול חיסכון לטווח ארוך הנהנה מהטבות מס (בהתאם לתקרות הנקבעות מדי שנה) שבו החוסך יכול להפריש כל סכום בכל עת. קופה זו מיועדת הן לעצמאי המעוניין ליהנות מהטבות זיכוי וניכוי והן לשכיר המעוניין להפקיד סכומים נוספים.
אתה בוחר את המסלול שלך בקופת הגמל. באפשרותך לבחור בקופת הגמל את רמת הסיכון הרצויה על פי פרופיל הרצוי מבחינתך - וזאת כמובן בהתאם להיצע המסלולים בהם ניתן להשקיע, החל ממסלולים סולידיים ועד למסלולים מתמחים. כמו כן, באפשרותך לפצל חלק מהכספים גם לאפיקים אחרים מבלי לאבד את זכויותייך. ובכל עת ניתן לעבור מאפיק אחד לאחר על פי בחירתך. המעבר מתבצע ללא פגיעה בוותק או בזכויות.
מגיעות לך הטבות מס! עצמאי המפקיד לקופת גמל במעמד עצמאי יכול ליהנות מהטבות מס משמעותיות של זיכוי וניכוי.   
ניתן למשוך כספים מקופת גמל בהתאם לדין במועד המשיכה, כסכום הוני  או בחלקים או כקצבה חודשית לאחר הגעתך לגיל פרישה. החל מיום 1 בינואר 2008 מסלול החיסכון בגין הפקדות בקופת גמל מיועד לתשלום קצבה בגיל פרישה בהתאם לכללים ולתנאים הקבועים בחוק.

שמירת זכויות כספי נפטר. יורשי העמית הנפטר יכולים להמשיך ולחסוך בקופת גמל עצמאית על שמם, וליהנות מחיסכון הוני ונזיל בכל עת (בהתאם לתיקון 190 לפקודת מס הכנסה).

הלוואות בתנאים אטרקטיביים מקופות גמל. כחוסך בקופת הגמל של אקסלנס נשואה, הינך זכאי להלוואה לכל מטרה בתנאים אטרקטיביים מכספי החיסכון שצברת בקופה וזאת מבלי לפגוע ביתרתה.

כל הדרכים ליצור קשר
טלפון: 03-7536655
פקס:  03-5480304
דוא"ל: service@xnes.co.il

שעות פעילות המוקד:
א-ה בין 09:00-17:00
ליצירת קשר באינטרנט

כל המידע במקום אחד
באזור האישי החדש שלך
היכנס לאזור האישי החדש של אקסלנס ללא סיסמא וללא קוד משתמש. תוכל להתעדכן בכל המידע אודות חשבונותיך, כולל יתרות, תנועות, דוחות תקופתיים ועוד..


 
אקסלנס גמל והשתלמות בע"מ, עוסקת, בין היתר, בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני), ולה זיקה למוצרים פנסיוניים המנוהלים על ידה. האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון עפ"י הדין, המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטניים של כל אדם. האמור לעיל הינו למטרת אינפורמציה בלבד ומובא כחומר רקע בלבד. אקסלנס גמל והשתלמות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיה, מנהליה ועובדיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על האמור לעיל, אם ייגרמו.