סגרתם חופשת סקי?
חשוב שתגיעו אליה מוכנים!

איך להתכונן לחופשת סקי?

בין אם אתם גולשים ותיקים ובין אם אתם לפני חופשת סקי הראשונה שלכם,
הנה כמה טיפים שישדרגו לכם את החוויה.

בין 35-50 אלף ישראלים יוצאים לחופשת סקי בחו"ל מידי שנה ולפי ההערכות - בעשור האחרון הייתה צמיחה שנתית קבועה של 5%-8% במספר הנופשים. אם גם אתם חלק מהסטטיסטיקה הזו, יש כמה דברים שכדאי שתדעו לפני שאתם עולים על המטוס.

רכשו או שכרו את הציוד המתאים, אל תאלתרו עם מה שיש בבית.

אם זו חופשת הסקי הראשונה שלכם, אין סיבה שתרכשו את כל הציוד הרלוונטי, לא בטוח שהתתנסות הראשונית אכן תהפוך לרומן מתמשך. יחד עם זאת, הקפידו לשכור ציוד איכותי בלבד ואל תתפשרו על בגדים שמתאימים אולי לחורף הישראלי אבל לא לשלג האירופאי.רשימת הציוד הבסיסי ההכרחית כוללת בראש ובראשונה ביגוד תרמי, שכבת ביניים, חליפת סקי, גרבי סקי, משקפי מגן ("גוגלס" משקפי השמש הרגילים שלכם יתכסו תוך שניות באדים) וכפפות אטומות למים.
ציוד סקי איכותי ישמור על חום הגוף שלכם, ישפר את איכות הגלישה ויגן עליכם מפני תאונות.

דאגו מראש לשירותי שמרטפות וקייטנות סקי לילדים.

נכון להיום חלק ניכר מחברות התיירות שמשווקות חופשות סקי בחו"ל, מציעות שירותי שמרטפות לפעוטות עד גיל ארבע וקייטנות סקי לילדים קטנים.
הודות לכך הורים לילדים כבר לא צריכים להשאיר את הקטנטנים בארץ או חלילה לוותר על החופשה.
אם בחרת לטוס עם הילדים לחופשת סקי, נמליץ לכם לוותר על רכישה של ציוד מיוחד עבורם: רוב הסיכויים שכבר בשנה הבאה תצטרכו לרכוש ציועד במידות גדולות יותר ולכן האופציות החסכוני יותר היא פשוט לשכור ציוד מתאים באתר עצמו.

הגיעו מוכנים גם פיזית

חופשת סקי דורשת הכנה גופנית מתאימה, בעיקר אם אתם לא נמצאים בכושר גופני גבוה במיוחד. ככול שתכינו את הגוף שלכם יותר, כך תפחיתו את הסיכוי לכאבי שרירים, נפילות ופציעות.
גולשים שיגיעו לחופשה ללא הכנה גופנית מתאימה, עשויים למצוא את עצמם תשושים לחלוטין תוך יום או יומיים בלבד.

ביטוח סקי- מה צריך לבדוק לפני שבוחרים?

בתחום ביטוח הסקי יש שוני משמעותי בין הפוליסות השונות. לכן כאשר באים לבחור בפוליסת ביטוח סקי, כדאי לשים לב למספר נקודות חשובות:
מוקד טלפוני אנושי- וודאו מראש שחברת הביטוח מפעילה מוקד טלפוני מאויש הזמין 24/7.
הרחבות לפוליסה- מומלץ מאוד לכלול בפוליסה ביטוח צד ג', ביטוח לציוד הסקי וכיסוי עבור פעולות חילוץ והצלה.
אשפוז בבית חולים פרטי- בררו האם הפוליסה שלכם מכסה אשפוז בבתי חולים פרטיים והאם ישנה הגבלה על מכסת ימי האשפוז.
המשך טיפול בארץ- רבים לא יודעים זאת, אך ישנן פוליסות שלא מכסות המשך טיפול בישראל. הואיל ולא תמיד הטיפול מסתיים בבית החולים המקומי, חשוב מאוד לברר נקודה זו לפני שיוצאים לדרך
הפתעות קטנות לחופשה מפנקת
לסיום נמליץ לכם להביא מהארץ הפתעות קטנות שישעו לכם נעים בסופו של יום גלישה מענג אך מעייף.
שקית ערמונים, בקבוק של שמן אמבט ארומטי, קטורת איכותית או תערובת תבלינים להכנת יין חם מתובל, יכולים לעשות את ההבדל בין חופשת סקי, לחופשה בלתי נשכחת.

ביום 30.6.19 מוזגה חברת הפניקס פנסיה בע"מ לחברת אקסלנס גמל והשתלמות בע"מ אשר שינתה את שמה להפניקס אקסלנס פנסיה וגמל בע"מ (להלן: "החברה")
החברה, עוסקת, בין היתר, בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני), ולה זיקה למוצרים פנסיוניים המנוהלים על ידה. האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון עפ"י הדין, המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטניים של כל אדם. האמור לעיל מובא למטרת אינפורמציה בלבד, הוא אינו מהווה מידע ממצה ומשמש כחומר רקע בלבד. כמו כן, האמור לעיל אינו מחליף את הוראות הרגולציה בנושא. במקרה של סתירה בין האמור לעיל לבין הוראות הדין, תגברנה הוראות הדין.