להתחייב לתקופה ארוכה? רק בחופה....

מהפיכת החיסכון שמאפשרת לך לחסוך בלי להתחייב קופת גמל להשקעה - הפיתרון שמאפשר לך לחסוך לכל מטרה ולמשוך את הכסף מתי שצריך, בלי להתחייב לזמן השקעה מינימאלי ולבלי לשלם קנסות.

לחסוך ללימודים של הילד, לאירוע משפחתי, לחופשה מפנקת, לרכב חדש או עד גיל הפרישה.
לא משנה לאיזה מטרה אתם חוסכים - מהפיכת החיסכון באה לעזרתכם.
"קופת גמל להשקעה" זוהי קןפת גמל חדשה המאפשרת לחסוך למשוך את הכספים בכל עת בלי עמלת יציאה.

"קופת גמל להשקעה": החופש לבחור, מבלי להתחייב

קופת גמל להשקעה מאפשרת לחוסכים ליהנות מהחופש לבחור במסלול השקעה, מבלי להתחייב. תוכלו לבחור ממגוון מסלולי השקעה לפי רמות סיכון שונות עם אפשרות לשנות את מסלול ההשקעה בכל עת ללא קנסות, והכי חשוב: למשוך את הכספים בכל רגע נתון מבלי לשלם עמלות יציאה. בנוסף, תוכלו לבחור לקבל הטבת מס משמעותית: חוסכים שישאירו את הכספים בקופת הגמל עד לגיל הפרישה, יוכלו לקבל פטור ממס רווחי הון בעת משיכת הכספים כקצבה חודשית.

כמה תוכלו לחסוך? ניתן להפקיד בקופת גמל להשקעה עד 70,000 ש"ח בשנה קלנדרית (הסכום יתעדכן מדי שנה בהתאם לשיעור עליית המדד, נכון לשנת 2018 תקרת ההפקדה השנתית הינה בסכום 70,281 ש"ח). גם כאן נשמר לכם החופש: את הפקדת הכספים ניתן לבצע בצורה של הפקדות שוטפות ללא סכום מינימאלי או בהפקדות חד פעמיות - הכל לפי בחירתכם.

רוצים להצטרף? אקסלנס מאפשרת לכם להצטרף ל"אקסלנס גמל להשקעה" בתהליך דיגיטלי קל ומהיר וללא נציג שירות - לחצו כאן

קופת גמל להשקעה מאפשרת חיסכון לכל מטרה

אז מי יכול להצטרף לקופת גמל להשקעה?

כל אחד יכול להצטרף לקופת הגמל להשקעה. קופת גמל להשקעה הינה קופה גמישה המאפשרת לנו לחסוך לכל תקופת זמן רצויה וליהנות מהיתרונות המובנים של קופה זו - כך ניתן לחסוך עד גיל פרישה, לטווח הקצר או הבינוני.

אז בואו נסכם את היתרונות:

  • נזילות גבוהה - מושכים את הכסף מתי שרוצים, בלי קסנות.
  • מסלולי השקעה לבחירתכם - ביחרו את המסלול עם רמת הסיכון המתאימה לכם.
  • פטור ממס רווחי הון בגיל פרישה - למושכים את כספי החיסכון כקצבה חודשית 
  • דחיית מס - אם תחליטו לא לחכות לפרישה, תשלום המס יבוצע רק בעת משיכת הכספים
  • חיסכון לכל מטרה - לכל גיל, לכל תקופה, ללא סכום הפקדה מינימאלי
  • שקיפות - אפשרות להשוות בצורה קלה ופשוטה את ביצועי הקופות, באמצעות האתר של משרד האוצר.

אקסלנס גמל והשתלמות בע"מ, עוסקת, בין היתר, בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני), ולה זיקה למוצרים פנסיוניים המנוהלים על ידה. האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון עפ"י הדין, המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטניים של כל אדם. האמור לעיל הינו למטרת אינפורמציה בלבד ומובא כחומר רקע בלבד. אקסלנס גמל והשתלמות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיה, מנהליה ועובדיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על האמור לעיל, אם ייגרמו.