מגזין מבית אקסלנס

שילוב המנצח לחיסכון בגילאי 60 פלוס

זה לא הגיל, זה התמהיל: השילוב המנצח לחיסכון בגילאי 60 פלוס

משתבחים עם השנים: אם אתם בני 60 מגיעות לכם הטבות מהמדינה! 60 זה ה-40 החדש! זה הזמן ליהנות מכל העולמות: להיות צעירים ולהרוויח מההטבות שהמדינה מעניקה לכם. הכירו את תיקון 190.

 

המשך לקרוא
 לחזור לשגרה בקלות? יש חיה כזאת!

לחזור לשגרה בקלות? יש חיה כזאת!

כיצד נרכיב מחדש את חוט השגרה? לא הספקנו להתאושש מ"נפלאות" החופש הגדול ובלי הכנה מוקדמת נחתה עלינו כאילו משום מקום, תקופת החגים. חלקנו נהנה ממנה יותר, אחרים הרבה פחות. אז איך מצליחים לחזור לתלם, להתגבר על העייפות וליישר קו מחדש עם השגרה המבורכת? קבלו מספר טיפים בנושא הכלל לא פשוט הזה.

המשך לקרוא
הטבות מס לעצמאים

עורו עצמאים!

סוף שנת המס מתקרבת וכדאי לבחון את האפשרות לנצל את הטבות המס שרשויות המס מעניקות לכם. ריכזנו עבורכם את כל הפרטים על הטבות המס שמגיעות לכם מהמדינה בשנת 2017 וטיפים על הדרכים למצות אותן.

המשך לקרוא
 ניהול השקעות של אקסלנס גמל

ניהול השקעות של אקסלנס גמל

ניהול ההשקעות של אקסלנס גמל עבר להפניקס. בואו להכיר את מחלקת ההשקעות של חברת הפניקס.

המשך לקרוא
בדרך להגשמה עצמית - תכנית חיסכון לכל ילד יצאה לדרך

בדרך להגשמה עצמית - תכנית חיסכון לכל ילד יצאה לדרך

תכנית "חיסכון לכל ילד" שהשיק משרד האוצר אולי לא תהפוך את ילדכם למיליונרים, אך תסייע להם להגשים עצמם בצעדיהם הראשונים כמבוגרים.
מהו חיסכון לכל ילד ומהן האפשרויות העומדות לרשותכם?

המשך לקרוא
המדריך לקרן השתלמות

המדריך לקרן השתלמות

מדוע כדאי לכם קרן השתלמות? מה הדברים שחשוב לכם לבדוק לפני ההחלטה היכן לנהל את קרן ההשתלמות? כנסו לקרוא את העקרונות לבחירה נכונה בקרן השתלמות.

המשך לקרוא
המדריך לקופת גמל

המדריך לקופת גמל

בכתבה זו ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לכם לדעת על קופות הגמל של היום. מהי קופת גמל ומה חשוב לבדוק לפני שמחליטים היכן לנהל את קופת הגמל?

המשך לקרוא
המודל הצ'יליאני והחיסכון שלך

המודל הצ'יליאני והחיסכון שלך

המודל הצ'יליאני מציע מנגנון התאמה בין מאפייניו של החוסך למסלול בו מנוהלים חסכונותיו. מדוע צריך את המודל הצ'יליאני? אילו מסלולים קיימים בו ואיך זה משפיע עלינו?

המשך לקרוא
ליהנות בתקופת הפנסיה

ליהנות בתקופת הפנסיה

הרצון של כולנו הוא להגיע מוכנים ליום הפרישה לפנסיה עם קצבה חודשית שתאפשר לנו לשמור על רמת החיים. בואו לקרוא מה הפיתרון של אקסלנס גמל.

המשך לקרוא
ניהול תקציב

ניהול תקציב

בחיי היומיום, רובנו מתלוננים שהכסף שאנחנו מרוויחים פשוט לא מספיק לנו, המינוס חונק אותנו והמשכורת כבר מוצתה עד תום לפני שנכנסה לבנק. אז איך מתמודדים עם המינוס ויוצאים ממעגל הקסמים הזה?

המשך לקרוא

ביום 30.6.19 מוזגה חברת הפניקס פנסיה בע"מ לחברת אקסלנס גמל והשתלמות בע"מ אשר שינתה את שמה להפניקס אקסלנס פנסיה וגמל בע"מ (להלן: "החברה")
החברה, עוסקת, בין היתר, בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני), ולה זיקה למוצרים פנסיוניים המנוהלים על ידה. האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון עפ"י הדין, המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטניים של כל אדם. האמור לעיל מובא למטרת אינפורמציה בלבד, הוא אינו מהווה מידע ממצה ומשמש כחומר רקע בלבד. כמו כן, האמור לעיל אינו מחליף את הוראות הרגולציה בנושא. במקרה של סתירה בין האמור לעיל לבין הוראות הדין, תגברנה הוראות הדין.