עצמאי?
מבחר קרנות השתלמות מחכות לך

להצטרפות לקרנות ההשתלמות שלנו

קרן השתלמות לעצמאים

 קרן השתלמות הינה ערוץ החיסכון המאפשר לך לצבור כספים לטווח בינוני לכל מטרה.
ניתן לפדות את הקרן כסכום הוני (חד פעמי ולא בדרך של קצבה חודשית) כבר לאחר 6 שנים. 

קרן השתלמות לעצמאים

כשאתה פותח קרן השתלמות במעמד עצמאי, אתה יכול לבצע הפקדה עד ליום האחרון של השנה על מנת לזכות להטבות מס בגין שנת המס בה ביצעת את ההפקדה.

בחר את הקצב שלך. בקרן השתלמות במעמד עצמאי אתה בוחר כמה להפקיד ומתי, ואם לא תעשה זאת – לא תאבד שום זכות. ניתן להפקיד בצורה שוטפת בהוראת קבע, בסכומים חד פעמיים או בשילוב שלהם.

מגיעות לך הטבות מס. הפקדה בקרן השתלמות מעניקה לך הטבות מס כבר בעת ההפקדה (לחץ כאן לפירוט ההטבות)

רווח הון פטור ממס - רווח לכיס שלך. הרווחים שבקרן ההשתלמות פטורים (עד תקרה שנתית) ממס על רווחי הון. זהו למעשה אפיק ההשקעה היחיד (שאינו לפנסיה) שעדין ניתן להרוויח בו באופן ריאלי ולא לשלם מס על הרווחים.

אתה בוחר את המסלול שלך. באפשרותך לבחור בקרן ההשתלמות את רמת הסיכון הרצויה על פי פרופיל הסיכון הרצוי מבחינתך – וזאת כמובן בהתאם להיצע המסלולים בהם ניתן להשקיע, החל ממסלולים סולידיים ועד למסלולים מתמחים. כמו כן באפשרותך לפצל חלק מהכספים גם לאפיקים אחרים מבלי לאבד את זכויותייך. בכל עת ניתן לעבור מאפיק אחד לאחר על פי בחירתך. המעבר מתבצע ללא פגיעה בוותק או בזכויות.


קל ופשוט להפקיד כספים לקרן ההשתלמות של אקסלנס.

הנך יכול להפקיד את הכספים לטובת קרן ההשתלמות העצמאית שלך באחת מהדרכים הבאות:

הפקדה באמצעות המחאה

  • ההמחאה צריכה להיות לפקודת הקופה הרלוונטית בלבד, לפי שמות הקופות המופיעות בטבלת הקופות (לדוגמא: עבור "אקסלנס השתלמות כללי" ו-"אקסלנס השתלמות לטווח קצר" יועברו שתי המחאות נפרדות).
  • להמחאה יש לצרף את הפרטים הבאים: שם מלא, מספר ת.ז ומספר הקופה.
  • ניתן להפקיד באחד מסניפי בנק מזרחי.
  • את ההמחאה ניתן למסור פיזית על ידי הגעה למשרדי החברה, או באמצעות דואר ישראל או שליח לכתובת: רחוב אפעל 25 פתח תקווה, מיקוד 4951125.

הפקדה באמצעות הוראת קבע

  • על מנת לבצע הפקדות שוטפות לקרן ההשתלמות באמצעות הו"ק, עליך לצרף טופס הרשאה לחיוב חשבון חתום על ידי סניף הבנק בו מתנהל או באמצעות אתר האינטרנט של הבנק בו מתנהל חשבונך, לאחר קבלת הטופס אנו נדאג לביצוע הפקדות שוטפות בחשבונך החדש. 

הפקדה באמצעות העברה בנקאית

  • על מנת לבצע הפקדה באמצעות העברה בנקאית, עליך לבצע העברה לפי שמות הקופות המופיעות בטבלת הקופות (לדוגמא: עבור "אקסלנס השתלמות" ו-"אקסלנס השתלמות פלטינום" יועברו שתי העברות נפרדות).

לדיווח דיגיטלי בגין הפקדה עצמאית בהעברה בנקאית: לחץ כאן


שים לב!

לקבלת מידע אישי והסבר בנוגע להפקדת כספים לקרן ההשתלמות שלך בהפניקס אקסלנס פנסיה וגמל, 
התקשר עוד היום למוקד הדיגיטלי בטלפון 03-7532000 ותוכל לקבל את המידע במסרון דיגיטלי
וללא צורך בהמתנה לנציג.

 

ביום 30.6.19 מוזגה חברת הפניקס פנסיה בע"מ לחברת אקסלנס גמל והשתלמות בע"מ אשר שינתה את שמה להפניקס אקסלנס פנסיה וגמל בע"מ (להלן: "החברה")
החברה, עוסקת, בין היתר, בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני), ולה זיקה למוצרים פנסיוניים המנוהלים על ידה. האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון עפ"י הדין, המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטניים של כל אדם. האמור לעיל מובא למטרת אינפורמציה בלבד, הוא אינו מהווה מידע ממצה ומשמש כחומר רקע בלבד. כמו כן, האמור לעיל אינו מחליף את הוראות הרגולציה בנושא. במקרה של סתירה בין האמור לעיל לבין הוראות הדין, תגברנה הוראות הדין.