דלתא - בית לתכנון פיננסי
המתמחה בהשקעות ובניהול סיכונים

דלתא - בית לתכנון פיננסי

דלתא - בית לתכנון פיננסי הינו Family Office המתמחה בהשקעות ובניהול סיכונים.

החברה, אשר הוקמה בשיתוף בית השקעות אקסלנס נשואה, בונה ללקוחותיה תכנונים פיננסים מקיפים, ומלווה אותם בדרכם הכלכלית במשך שנים רבות, עד גיל 120 - ברגעים השמחים והטובים, וגם באלו המאתגרים.

בדלתא, פועלים מתוך תפיסה הוליסטית וכוללת; המומחים שלנו בוחנים את כלל ההשקעות, התוכניות והביטוחים של כל לקוח, וכן את מטרותיו ויעדיו, ובוחרים את המוצרים המתאימים ביותר עבורו מבחינת היבטי מיסוי, רמות סיכון, תשואות וכמובן עלויות.


בדלתא מתמחים בניהול סיכונים - ביטוחים אשר יגנו עליכם במידת הצורך, בהתאם למטרות ולצרכים הספציפיים שלכם, זאת לצד ליווי, המלצה ובקרה לגבי קופות גמל, קרנות השתלמות וכספים נזילים המושקעים במכשירים מגוונים כגון פוליסות חיסכון ותיקי השקעות.


דלתא, היותה חברה-בת של אקסלנס נשואה, מבטיחה ללקוחותיה יציבות, ניסיון רב וחוסן כלכלי. לצד זאת, מציעים מסלולי השקעה וביטוח של כל החברות הפועלות בשוק, כך שכל לקוח יזכה לתוכניות המתאימות והמשתלמות לו ביותר.


אנו פועלים בשילוב של ידע, חדשנות ושירות מצוין. לאורך כל הדרך אנו מספקים ללקוחותינו דיווח ובקרה שוטפים, תוך שימוש בעזרים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף. המתכננים הפיננסים שלנו מעורים היטב בכל שינוי ומגמה בשוק, עובדים מול הגופים המתקדמים ביותר - ומציעים את הקופות והמוצרים המשתלמים ביותר.

לאתר דלתא - www.delta-ins.co.il