אקסלנס מציעה מגוון
אפשרויות חיסכון והשקעה

הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל

הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל מנהלת נכסים בהיקף של למעלה מ- 55 מיליארד ש"ח עבור כ-800 אלף עמיתים, בעלת ידע וניסיון רב שנים בתחום הפנסיה והגמל.

 • קופות גמל
  החברה מציעה לך, שכיר או עצמאי, מבחר קופות גמל במגוון מסלולים תוך התאמה אישית לצרכיך.
  ניהול ההשקעות של קופות הגמל מתבצע ע"י אגף ההשקעות של הפניקס, מהמובילים בתשואות בשוק חיסכון ארוך הטווח בישראל. 

קרא עוד

 • קרנות השתלמות
  הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל מציעה לך, שכיר או עצמאי, מבחר קרנות השתלמות במגוון מסלולי השקעה, המנוהלות כולן ע"י אגף ההשקעות של הפניקס, מהמובילים בתשואות בשוק חיסכון ארוך הטווח בישראל. 

קרא עוד

 • קרנות פנסיה
  קרנות הפנסיה של הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל מעניקות לך פתרונות פנסיוניים כוללים, המותאמים על-פי צרכיך ובכך מבטיחות את עתידך ועתיד משפחתך. בקרנות הפנסיה של הפניקס ניהול השקעות איכותי, ע"י אגף ההשקעות מהמובילים בשוק חיסכון ארוך הטווח בישראל, בשילוב עם שירות מקצועי ויעיל. 

קרא עוד


ברוקראז' 

אקסלנס הינה חבר בורסה, המעניקה מגוון שירותים בשוק ההון ביניהם מסחר עצמאי בארץ ובחו"ל ללקוחות פרטיים, ברוקראז' ומחקר ללקוחות מוסדיים.
אנו מספקים ללקוחותינו פלטפורמות מתקדמות למסחר עצמאי בארץ ובחו"ל. בהתאם לדרישות ואופי הפעילות של כל סוחר וחדר מסחר מקצועי ומיומן בשעות המסחר בארץ ובארה"ב בשפה העברית, כל זאת בשילוב עמלות מסחר אטרקטיביות בהשוואה לבנקים ולברוקרים המקומיים.

קרא עוד


ניהול תיקי השקעות בארץ ובחו"ל

אקסלנס ניהול תיקי השקעות הינה חברה בעלת ותק וניסיון של למעלה מ- 25 שנים, המנהלת נכסים בהיקף של כ- 10 מיליארד ₪.
החברה מתמחה בבניית מודלים חדשניים של תיקי השקעות מגוונים, בחשיבה "מחוץ לקופסא" ובפיתוח מוצרים פיננסיים ייחודיים להשקעה בארץ ובחו"ל.
בין לקוחותינו נמנים גופים מוסדיים, ציבוריים ואלפי לקוחות פרטיים, הנהנים מניהול אישי, איכותי, מקצועי ויצירתי.

קרא עוד


קסם קרנות ו-ETF

קסם, מנהלת כ 40 מיליארד שקלים בקרנות סל, קרנות מחקות וקרנות נאמנות. קסם הציבה לעצמה מטרה, לנסות ולהפוך את שוק ההון בישראל למקום פשוט יותר, נגיש יותר ומקצועי יותר וזאת באמצעות נאמנות ומחויבות לערכים וסטנדרטים גבוהים ובראשם מחויבות לטובת הלקוח, שקיפות ומקצוענות בלתי מתפשרת בניהול ההשקעות והמוצרים הפיננסים.
קסם מנהלת בנוסף מוצרי מדדים עבור גופים מוסדיים מהמובילים בישראל, כגון ניהול מדדים עבור קופות גמל, קרנות השתלמות, ניהול מדדים עבור פוליסות חיסכון ועוד.

קרא עוד


ESOP שירותי ניהול ונאמנות

ESOP מבית אקסלנס, הינה החברה המובילה בישראל המספקת שירותי הנאמנות ותפעול:

 • לתוכניות הטבה מבוססות הון (מניות, אופציות וכו') לעובדים, בעלי שליטה, יועצים וספקים.
 • בעסקאות של מיזוגים ורכישות (M&A).
 • קוד מקור/טכנולוגיה (Escrow to Source Code) בשיתוף חברת Iron Mountain

קרא עוד


פוליסות חיסכון "אקסלנס אינווסט" מבית הפניקס

אקסלנס מציעה לכם את פוליסת "אקסלנס אינווסט", המאפשרת להשקיע ולחסוך כמעט כל סכום פנוי במבחר מסלולי השקעה ובדמי ניהול אטרקטיביים במיוחד. אפשרות להפקדות חד-פעמיות ו/או בהפקדות חודשיות.

קרא עוד


שירותי חיתום

החברה מתמחה בגיוס הון ממשקיעים מוסדיים בשוק ההון בישראל ובניהול וחיתום של הנפקות לציבור ובהנפקות פרטיות. החברה מנוהלת על ידי שרון יגר המשמש כיו"ר ומנכ"ל, בעל ניסיון של כ-25 שנה בשוק ההון. ​

קרא עוד


השקעות אלטרנטיביות

אקסלנס מוצרים אלטרנטיביים הינה חברה המתמחה בהקמה, יצירה והנגשה של מגוון אפשריות השקעה פרטיות בארץ ובעולם (שבעבר היו נגישים רק לגופים מוסדיים גדולים) ללקוחות מתוחכמים ולקוחות כשירים.
אנו מציעים השקעות עם פרופיל תשואה מותאם סיכון שהוא טוב משמעותית ביחס להשקעות מסורתיות ובעל קורלציה נמוכה יותר לשווקים הפיננסים הסחירים. אנחנו מחויבים לזהות אינטרסים בינינו לבין הלקוחות המשקיעים, תוך הקפדה על מצוינות, מקצועיות, שקיפות ובדיקות נאותות ברמה הגבוהה ביותר.

קרא עוד

* אין באמור לעיל כדי להוות הצעה לרכישת יחידות בקרנות. רכישת היחידות בקרנות היא רק בהסתמך על תשקיפי הקרנות שבתוקף במועדי הרכישה והדיווחים המיידיים.