אקסלנס מציעה מגוון
אפשרויות חיסכון והשקעה

קופות גמל

אקסלנס גמל והשתלמות בע"מ, מקבוצת "הפניקס", הינה מהחברות המובילות בתחום הגמל והשתלמות, בעלת ידע וניסיון רב שנים, המנהלת נכסים בהיקף של כ- 29 מיליארד ₪.
לחברה מגוון מסלולי השקעה בקופות גמל, המעניקים גמישות בבחירת המסלול והתאמה על פי גיל. ניהול ההשקעות של קופות הגמל מתבצע ע"י אגף ההשקעות של הפניקס, מהמובילים בתשואות חיסכון ארוך הטווח בישראל.

קרא עוד


 

קרנות השתלמות

אקסלנס גמל והשתלמות בע"מ, מקבוצת "הפניקס", הינה מהחברות המובילות בתחום הגמל והשתלמות, בעלת ידע וניסיון רב שנים, המנהלת נכסים בהיקף של כ- 29 מיליארד ₪.
לחברה מגוון מסלולי השקעה בקרנות השתלמות, המעניקים גמישות בבחירת המסלול. ניהול ההשקעות של קרנות ההשתלמות מתבצע ע"י אגף ההשקעות של הפניקס, מהמובילים בתשואות חיסכון ארוך הטווח בישראל.

קרא עוד


ESOP שירותי ניהול ונאמנות

ESOP מבית אקסלנס, הינה החברה המובילה בישראל המספקת שירותי הנאמנות ותפעול:

  • לתוכניות הטבה מבוססות הון (מניות, אופציות וכו') לעובדים, בעלי שליטה, יועצים וספקים.
  • בעסקאות של מיזוגים ורכישות (M&A).
  • קוד מקור/טכנולוגיה (Escrow to Source Code) בשיתוף חברת Iron Mountain

קרא עוד


ניהול תיקי השקעות בארץ ובחו"ל

אקסלנס ניהול תיקי השקעות הינה חברה בעלת ותק וניסיון של למעלה מ- 25 שנים, המנהלת נכסים בהיקף של כ- 10 מיליארד ₪.
החברה מתמחה בבניית מודלים חדשניים של תיקי השקעות מגוונים, בחשיבה "מחוץ לקופסא" ובפיתוח מוצרים פיננסיים ייחודיים להשקעה בארץ ובחו"ל.
בין לקוחותינו נמנים גופים מוסדיים, ציבוריים ואלפי לקוחות פרטיים, הנהנים מניהול אישי, איכותי, מקצועי ויצירתי.

קרא עוד


ברוקראז' 

אקסלנס הינה חבר בורסה, המעניקה מגוון שירותים בשוק ההון ביניהם מסחר עצמאי בארץ ובחו"ל ללקוחות פרטיים, ברוקראז' ומחקר ללקוחות מוסדיים.
אנו מספקים ללקוחותינו פלטפורמות מתקדמות למסחר עצמאי בארץ ובחו"ל. בהתאם לדרישות ואופי הפעילות של כל סוחר וחדר מסחר מקצועי ומיומן בשעות המסחר בארץ ובארה"ב בשפה העברית, כל זאת בשילוב עמלות מסחר אטרקטיביות בהשוואה לבנקים ולברוקרים המקומיים.

קרא עוד


פוליסות חיסכון "אקסלנס אינווסט" מבית הפניקס

אקסלנס מציעה לכם את פוליסת "אקסלנס אינווסט", המאפשרת להשקיע ולחסוך כמעט כל סכום פנוי במבחר מסלולי השקעה ובדמי ניהול אטרקטיביים במיוחד. אפשרות להפקדות חד-פעמיות ו/או בהפקדות חודשיות.

קרא עוד


קרנות נאמנות

אקסלנס קרנות נאמנות היא מהחברות המובילות בשוק הקרנות בישראל. החברה מנהלת למעלה מ-17 מיליארד ש"ח בכ-100 קרנות נאמנות מסוגים שונים. החברה חרטה על דגלה את ערכי השקיפות, ההגינות והמקצועיות. במהלך שנת 2012 השיקה החברה את שיטת השכבות*, שיטת השקעות אשר דוגלת בבנייה מתודית ושקופה של תיק ההשקעות. השיטה מתבססת על יצירת שכבות שונות בהתאם לאפיקי ההשקעה השונים.

קרא עוד


מגוון מכשירים פיננסיים (קסם תעודות סל, קרנות נאמנות ומכשירים מובנים)

קסם תעודות סל מבית אקסלנס הינה החברה המובילה את ענף המדדים בישראל במשך כ-10 שנים. קסם מנהלת למעלה מ-144 מוצרי מדדים כגון תעודות סל, תעודות בחסר, תעודות פיקדון ותעודות ממונפות. מוצרי המדדים עוקבים אחרי מגוון רחב של מדדי מניות ואג"ח בבורסה בת"א, ממדי מניות ואג"ח עולמיים ובפיזור גיאוגרפי רחב, סחורות ומטבעות מובילים בארץ ובעולם.

קרא עוד


שירותי חיתום

החברה מתמחה בגיוס הון ממשקיעים מוסדיים בשוק ההון בישראל ובניהול וחיתום של הנפקות לציבור ובהנפקות פרטיות. החברה מנוהלת על ידי שרון יגר המשמש כיו"ר ומנכ"ל, בעל ניסיון של כ-25 שנה בשוק ההון. ​

קרא עוד


 

 

 

* אין באמור לעיל כדי להוות הצעה לרכישת יחידות בקרנות. רכישת היחידות בקרנות היא רק בהסתמך על תשקיפי הקרנות שבתוקף במועדי הרכישה והדיווחים המיידיים.