בית השקעות אקסלנס
הדפסה
סלי המדדים של אקסלנס - סטנדרט חדש בהשקעות


ניהול תיקי השקעות באמצעות מדדים

אקסלנס ניהול תיקי השקעות מציעה ללקוחותיה ניהול השקעות באמצעות מדדים.


חדש! ניהול תיקי השקעות באמצעות תעודות סל 

 • רף הכניסה בתיקי המדדים של אקסלנס הינו 300 אלף ש"ח
 • ניתן לבחור מבין מגוון מסלולים, הנעים בין אפס חשיפה למניות ועד לתעודות סל החשופות ב-100% למדדי המניות השונים.
 • לקוחות אקסלנס ניהול תיקים נהנים ממודל "דמי ניהול" אטרקטיבי

מוצרי מדדים ותעודות סל
תעודות הסל הביאו לחידוש בשוק ההון בכך שאפשרו למשקיעים להצמיד את השקעתם למדדי מניות ואג"ח מובילים, בדרך קלה פשוטה ונוחה. ענף תעודות הסל הוא בין הענפים הדינמיים והמתפתחים בישראל ובעולם.
בתוך עשור צמחה ההשקעה בתעודות סל בישראל מ 18 מיליארד ש"ח ליותר מ 110 מיליארד ש"ח. 

הצורך בשוק מוצרי מדדים, נבע ממחקרים שנעשו בשווקים ועל ידי הערכות וניתוחים ספציפיים לפיהם בחירה פרטנית של ניירות ערך (Stock/Bond Picking), אינה מבטיחה למנהל ההשקעות תשואה גבוהה יותר מתשואת המדד בו נכללות אותן ניירות ערך.
וורן באפט:"המדדים בשיא? לאורך זמן, הם רק ימשיכו לעלות", כך לפי המשקיע האגדי בראיון ל-CNBC, באפט: "כשמשקיעים בשוק המניות אסור להקדיש תשומת לב מוגזמת לטווח הקצר". מתוך כלכליסט, 06.05.13
תיק מנוהל באמצעות תעודות סל
תיקי המדדים של אקסלנס מאפשרים השקעה פאסיבית בפיזור גלובלי רחב באמצעות מדדי מניות מובילים בישראל כגון ת"א 100 ומדדי מניות מובילים בעולם כגון נאסד"ק ו MSCI Emerging Markets  והן במדדי אג"ח קונצרני וממשלתי בארץ ובעולם. אין השקעה בנכסים לא סחירים המקשים על מדידת הסיכון והביצועים.


יתרונות בניהול תיקי המדדים של אקסלנס

 • היצמדות למדד - תעודות סל מחויבות להיצמד למדד אחריו הן עוקבות, כלומר ההשקעה שקופה וידועה מראש.
 • דמי ניהול תיקים - דמי ניהול אטרקטיביים
 • פיזור והקטנת סיכון - השקעה במדד רחב הכולל מספר ניירות ערך, מגדילה את הפיזור בתיק, לגוון אותו ובכך עשויה לקטין את התנודתיות והסיכון הגלום בהשקעה.
 • נזילות גבוהה
 • התאמה אישית - המומחים של אקסלנס יתאימו עבורך תיק מדדים אישי בהתאם לצרכים הפיננסיים, הציפיות ורמת הסיכון המבוקשת ולאחר ביצוע אפיון צרכים מקיף והתאמת מדיניות השקעות אישית.
  ניהות התיק יתבצע בסניף ובחשבון הבנק האישי שלך.
 • אזור צפייה אישי - צפייה בתיק ההשקעות האישי שלך דרך האזור האישי החדש באתר החברה
לקביעת פגישה חינם
הזן פרטיך ונחזור אליך
השדות המסומנים בכוכבית הינם חובה *
שם:
טלפון:
דוא"ל:
מעוניין במידע על:
submit
האמור לעיל הנו למטרת אינפורמציה בלבד. האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. האמור בעלון זה נכון למועד פרסומו בלבד. כל התקשרות בין אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ לבין הלקוח תעשה באמצעות הסכם ניהול תיקים בהתאם לדין ותנאי ההסכם הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. התקשרות עם כל חברה אחרת בקבוצת אקסלנס נשואה תעשה באמצעות הסכם ו/או כל פרוצדורה אחרת בהתאם לדרישת החברה הרלוונטית, ותנאי ההתקשרות עם אותה חברה הם אלו אשר יחייבו בהתקשרות עם אותה חברה.
לחברת אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ זיקה למוצרים פיננסיים בשל היותה חלק מקבוצת אקסלנס אשר הינה חלק מקבוצת דלק, עוסקת, בין היתר, בניהול תיקי השקעות, מסחר בניירות ערך, שיווק השקעות, ביצוע פעולות בבורסה, בבנקאות להשקעות, חיתום והפצה להנפקות. לגילוי נאות אודות היותה של אקסלנס נשואה ניהול השקעות בע"מ משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה בכתובת www.xnes.co.il .