בית השקעות אקסלנס
הדפסה

שאלות ותשובות - כל המידע לקראת פתיחת תיק השקעות


 • מאיזה סכום ניתן לנהל אצלכם תיק השקעות?
  אנו מנהלים תיקי השקעות עבור לקוחות בעלי סכום פנוי להשקעה החל מ - 300,000 ש"ח ותיק השקעות בחו"ל החל מ-150,000 $.
  לפרטים אודות ניהול השקעות בארץ לחץ כאן
  לפרטים אודות ניהול השקעות בחו"ל לחץ כאן
 • יש לי 500,000 ש"ח לניהול תיקים - איזה תמהיל מוצע להשקעה?
  מדובר בשאלה רצינית ומורכבת אשר מחייבת:
  1.גורם מוסמך מורשה לייעוץ/שיווק השקעות.
  2.תהליך מעמיק של אפיון צרכים, הבנה מעמיקה של מי אתה כמשקיע, תיאבון לסיכון, מבנה נכסים, צרכים ועוד.
  3.לאחר ניתוח מעמיק ניתן יהיה לבנות עבורך תמהיל השקעות שמתאים לך באופן אישי.
  תהליך זה הוא חשוב מאד ואין בו קיצור דרך. אנו ממליצים לך לעבור מיפוי צרכים לקראת כל החלטת השקעה על ידי איש השקעות מוסמך.
 • מדוע אני צריך בית השקעות כדי לנהל את הכסף שלי?
  ניהול תיק השקעות בבית השקעות הוא אפשרות אחת מיני רבות העומדות לרשותך כלקוח המבקש לנהל את כספיו. לקוחות הבוחרים לנהל כספים עימנו סבורים שיש לנו את הזמן, הידע והניסיון לטפל בכספים, ובשילוב התנאים המסחריים שאנו מציעים עבור ניהול התיק, יוצרים לך ערך מוסף באופן אישי.
 • האם הכספים שלי צריכים לעבור לחשבון של אקסלנס לצורך ניהולם?
  אנו מנהלים תיקי השקעות בחשבונך האישי בבנק בו הינך מנהל את כספך היום. אנו למעשה מקבלים ייפוי כוח ממך לבצע פעילות בחשבון המנהול על שמך בבנק.
 • מתפנה לי סכום של 600,000 ש"ח לחצי שנה - האם ניתן לנהל תיק השקעות לסכום זה?
  ניתן לנהל תיק השקעות עבור סכום של 600,000 ש"ח. השאלה המרכזית היא תקופת הזמן. חצי שנה כטווח השקעה מוגדרת על ידינו בשוק ההון כתקופה מאד קצרה לניהול של נכסים ויש לבחון לעומק וברצינות האם יש צורך בכלל לנהל תיק השקעות לטווח זמן כל כך קצר. בכל מקרה יש להתייעץ עם גורם מקצועי מוסמך (יועץ השקעות) לגבי התאמה מלאה לצרכיך, אופייך כמשקיע, סך נכסיך האחרים ועוד מספר פרמטרים אישיים לפני שאתה מקבל החלטה. אנו מזמינים אותך להתייעץ עם המומחים של אקסלנס.
 • האם אתם יכולים לנהל לי את הכסף מתוך חשבון הבנק שלי?
  כן. אנו מנהלים תיקי השקעות עבור מגוון רחב של לקוחות בחשבונות הבנק שלהם כמעט בכל הבנקים בישראל וכמובן שאנו מנהלים תיקי השקעות גם בחשבונך האישי בכל בנק מתפעל. באם תרצה ללמוד עוד על תהליך פתיחת תיק השקעות באקסלנס נשמח לעמוד לרשותך באמצעות הטלפון.
 • מה אתם ממליצים לעשות עם סכום של 100,000 ש"ח?
  לפוליסת החיסכון מבית הפניקס המנוהלת על ידי מומחי ההשקעות של אקסלנס נשואה יש פיתרון להשקעה בסכומים הנמוכים מ-500,000 ש"ח. פוליסת החיסכון אקסלנס אינווסט מציעה פתרונות ייחודיים כגון: הטבות מס רווחי הון, אפשרות לקבלת הכנסה חודשית ישירות לבנק ועוד. על מנת שנוכל להציע לך את הפיתרון הטוב ביותר עבורך, עלינו להכיר את צרכיך ורצונותיך. אנו מזמינים אותך לפנות אלינו באחת מדרכי ההתקשרות המופיעה באתר ונציג מטענמנו ישמח לחזור אליך ולקבוע עימך פגישה אישית.
 • מה התדירות בה נהוג לעבור על תיקי ההשקעות של הלקוחות?
  התיקים מנוהלים בשלוש רמות טיפול העוברות על התיקים ברמות משתנות להלן:
  1. ברמה יומית - מעבר יומי על הנכסים, האחזקות והאלוקציה של הנכסים לפי ראיית עולם ההשקעות כפי שאנו מנתחים אותה. באם נדרש שינוי או קבלת החלטה - עובר לביצוע.
  2. ברמה שבועית - מפגש של ועדת השקעות תיקים המקבלת החלטות מקרו ומיקרו על האלוקציה הכללית על התיקים, החלפת דעות, התייעצות עם מומחים וקבלת החלטות לגבולות המותרים למנהלי השקעות.
  3. ברמה אישית - על בסיס שיחות והתייעצות עם הלקוח הספציפי, צרכיו, מאפייניו וסוגיות אישיות המותרות המצריכות ביצוע שינוי והתאמה של התיק ללקוח.
 • מה קורה עם הכסף שלי במקרה וחברת אקסלנס השקעות קורסת?

  החברה לניהול תיקים מנהלת את תיקי ההשקעות עבור לקוחותיה בחשבון הבנק שלהם, בבנק המקור בו הם מתנהלים בשגרת יומם. למעשה כל שיש לנו הוא ייפוי כוח לקנות ולמכור ניירות ערך עבור הלקוח ובשמו במסגרת המסחר בבורסה. נכסי הלקוח השייכים רק לו והרשומים רק על שמו אינם קושרים או מקושרים אלינו כחברה מנהלת השקעות. שייכות הנכסים והמזומנים של הלקוח בחשבונו שלו תחת הבנק המתפעל שלו יותרת הפרדה גמורה בינינו כחברה לבין הלקוח ובכל מגינה עליו.

 • מה ההבדל בין רכישת קרן נאמנות ברמת סיכון מסוימת בבנק לבין ניהול תיק באקסלנס באותה רמת סיכון?
  קרן נאמנות טובה היא בהחלט מכשיר השקעה מצוין. ההבדל העיקרי בין קרן נאמנות לתיק השקעות מנוהל אישי הוא שהקרן פונה למגוון רחב של משקיעים בעלי מכנה משותף דומה ובתיק ההשקעות המנוהל אנו משתדלים להתאים את התיק לצרכי המשקיע הספציפי, ולתפור עבורו תיק מתאים בהתאם לאפיון צרכים אשר נעשה עימו בפגישה אישית.
לקביעת פגישה אישית
הזן פרטיך ונחזור אליך
שם:
טלפון:
דוא"ל:
submit
ממשלתי מדד 10- 5 שנים
338.97
-0.05
%
מדד תל בונד שקלי
359.50
0.04
%
מדד תל בונד צמודות-יתר
326.16
-0.01
%
דולר ארה ב
3.65
0.03
%
אירו
3.94
0.13
%
ממשלתי שקלי
402.75
0.09
%
ת א 125
1256.50
-0.76
%
מדד ת א 35
1401.54
-1.02
%
מדד ת א 90
985.82
0.10
%