בית השקעות אקסלנס
הדפסה

הצוות שלנו

 

מנהלי לקוחות - מחלקת תאגידים ולקוחות פלטינום

  ערן כהן | מנהל מחלקה
טלפון ישיר - 03-7532971
 דוא"ל- Eran.Cohen@xnes.co.il
  אורה וולפוביץ | מנהלת לקוחות פלטינום
טלפון ישיר - 03-7536888
דוא"ל - ora.wolfowicz@xnes.co.il
   מיכה דרוראני | מנהל לקוחות עסקי
טלפון ישיר - 03-7532096
דוא"ל - Micha.Drorani@xnes.co.il
  תומר עטר | מנהל לקוחות עסקי
טלפון ישיר- 03-7536876
דוא"ל - tomer.atar@xnes.co.il
  טל חכים | מנהל לקוחות קופות מפעליות
טלפון ישיר- 03-7532081
דוא"ל - tal.hakim@xnes.co.il
  

מנהלי לקוחות - מחלקת מכירות ולקוחות פרטיים

   שירן ביטון | מנהל מחלקת מכירות ולקוחות פרטיים
טלפון ישיר - 03-7537902
דוא"ל - Shiran.Biton@xnes.co.il
  דרור לוי | מנהל לקוחות פרימיום
טלפון ישיר - 03-7536548
דוא"ל - Dror.Levi@xnes.co.il
  תומר ברלינר | מנהל לקוחות פרימיום
טלפון ישיר - 03-7537878
דוא"ל - Tomer.Berliner@xnes.co.il
  מורן שווימר | מנהלת לקוחות פרימיום
טלפון ישיר - 03-7536886
דוא"ל - Moran.schwimmer@xnes.co.il
  אביה שמעוני | מנהל לקוחות פרימיום
טלפון ישיר - 03-7536523
דוא"ל - Avia.Shimoni@xnes.co.il
  עידן קלמרו | משווק ומנהל לקוחות פרימיום
טלפון ישיר- 03-7532084
דוא"ל - Idan.Kalamaro@xnes.co.il
  שמואל שי דהאן | משווק מנהל לקוחות פרימיום
טלפון ישיר - 03-7536946
דוא"ל - ShmuelShay.Dahan@xnes.co.il
  שלמה מרציאנו גרנות | משווק ומנהל לקוחות פרימיום
טלפון ישיר - 03-7533118
דוא"ל - Shlomo.MartsianoGranot@xnes.co.il
  ניב מדר | מנהל לקוחות פרימיום
טלפון ישיר- 03-7536886
דוא"ל - niv.madar@xnes.co.il