בית השקעות אקסלנס
הדפסה

 מנהלי לקוחות פרטיים

 
מחלקת לקוחות פרטיים
    עידו לניר | מנהל המחלקה
טלפון ישיר - 03-7532005
דוא"ל - Ido.Lanir@xnes.co.il
מנהלי לקוחות - מחלקת פלטינום
   ערן כהן | מנהל צוות
טלפון ישיר - 03-7532971
Eran.Cohen@xnes.co.il  - email
אלעד יעל | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536888
דוא"ל - Elad.Yael@xnes.co.il
   שלמה מרציאנו גרנות | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7533118
Shlomo.MartsianoGranot@xnes.co.il  - email
מנהלי לקוחות - מחלקת פרימיום
שירן ביטון | מנהל צוות
טלפון ישיר - 03-7537902
דוא"ל - Shiran.Biton@xnes.co.il
דרור לוי | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536548
דוא"ל - Dror.Levi@xnes.co.il
שמואל שי דהן | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7537946
דוא"ל - ShmuelShay.Dahan@xnes.co.il
  דודו אושרוביץ | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536523
דוא"ל - Dudu.Usherovich@xnes.co.il
תומר ברלינר | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536878
דוא"ל - Tomer.Berliner@xnes.co.il
מורן שווימר | מנהלת לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536886
דוא"ל - Moran.schwimmer@xnes.co.il






















ממשלתי מדד 10- 5 שנים
338.97
-0.05
%
מדד תל בונד שקלי
359.50
0.04
%
מדד תל בונד צמודות-יתר
326.16
-0.01
%
דולר ארה ב
3.65
0.03
%
אירו
3.94
0.13
%
ממשלתי שקלי
402.75
0.09
%
ת א 125
1256.50
-0.76
%
מדד ת א 35
1401.54
-1.02
%
מדד ת א 90
985.82
0.10
%