בית השקעות אקסלנס
הדפסה

 מנהלי לקוחות פרטיים

 
מחלקת לקוחות פרטיים
    עידו לניר | מנהל המחלקה
טלפון ישיר - 03-7532005
דוא"ל - Ido.Lanir@xnes.co.il
מנהלי לקוחות - מחלקת פלטינום
   ערן כהן | מנהל צוות
טלפון ישיר - 03-7532971
Eran.Cohen@xnes.co.il  - email
אלעד יעל | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536888
דוא"ל - Elad.Yael@xnes.co.il
   שלמה מרציאנו גרנות | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7533118
Shlomo.MartsianoGranot@xnes.co.il  - email
מנהלי לקוחות - מחלקת פרימיום
שירן ביטון | מנהל צוות
טלפון ישיר - 03-7537902
דוא"ל - Shiran.Biton@xnes.co.il
דרור לוי | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536548
דוא"ל - Dror.Levi@xnes.co.il
שמואל שי דהן | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7537946
דוא"ל - ShmuelShay.Dahan@xnes.co.il
  דודו אושרוביץ | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536523
דוא"ל - Dudu.Usherovich@xnes.co.il
תומר ברלינר | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536878
דוא"ל - Tomer.Berliner@xnes.co.il
מורן שווימר | מנהלת לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536886
דוא"ל - Moran.schwimmer@xnes.co.il






















ממשלתי מדד 10- 5 שנים
338.64
0.02
%
מדד תל בונד שקלי
353.08
0.09
%
מדד תל בונד צמודות-יתר
323.40
0.12
%
דולר ארה ב
3.79
-0.29
%
אירו
4.07
-0.18
%
ממשלתי שקלי
398.99
-0.06
%
מדד ת א 100
1239.15
0.56
%
מדד ת א 25
1413.72
0.50
%
מדד ת א 75
902.12
1.18
%