בית השקעות אקסלנס
הדפסה

 מנהלי לקוחות פרטיים

 
מחלקת לקוחות פרטיים
    עידו לניר | מנהל המחלקה
טלפון ישיר - 03-7532005
דוא"ל - Ido.Lanir@xnes.co.il
מנהלי לקוחות - מחלקת פלטינום
   ערן כהן | מנהל צוות
טלפון ישיר - 03-7532971
Eran.Cohen@xnes.co.il  - email
אלעד יעל | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536888
דוא"ל - Elad.Yael@xnes.co.il
   שלמה מרציאנו גרנות | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7533118
Shlomo.MartsianoGranot@xnes.co.il  - email
מנהלי לקוחות - מחלקת פרימיום
שירן ביטון | מנהל צוות
טלפון ישיר - 03-7537902
דוא"ל - Shiran.Biton@xnes.co.il
דרור לוי | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536548
דוא"ל - Dror.Levi@xnes.co.il
שמואל שי דהן | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7537946
דוא"ל - ShmuelShay.Dahan@xnes.co.il
  דודו אושרוביץ | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536523
דוא"ל - Dudu.Usherovich@xnes.co.il
תומר ברלינר | מנהל לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536878
דוא"ל - Tomer.Berliner@xnes.co.il
מורן שווימר | מנהלת לקוחות
טלפון ישיר - 03-7536886
דוא"ל - Moran.schwimmer@xnes.co.il






















ממשלתי מדד 10- 5 שנים
339.55
-0.11
%
מדד תל בונד שקלי
355.84
-0.04
%
מדד תל בונד צמודות-יתר
325.13
0.01
%
דולר ארה ב
3.71
-0.24
%
אירו
3.94
-0.44
%
ממשלתי שקלי
400.00
-0.05
%
ת א 125
1294.97
 
0.00
%
מדד ת א 35
1458.06
-0.04
%
מדד ת א 90
965.44
0.19
%