בית השקעות אקסלנס
הדפסה

הצוות שלנו

 
מנהלי לקוחות - מחלקת תאגידים ולקוחות פלטינום 
  ערן כהן | מנהל מחלקה
טלפון ישיר - 03-7532971
Eran.Cohen@xnes.co.il  - email
  אלעד יעל | מנהל לקוחות פלטינום
טלפון ישיר - 03-7536888
דוא"ל - Elad.Yael@xnes.co.il
   שלמה מרציאנו גרנות | מנהל לקוחות פלטינום
טלפון ישיר - 03-7533118
Shlomo.MartsianoGranot@xnes.co.il  - email
  זוהר גורן | מנהל לקוחות עסקי
טלפון ישיר- 03-7536876
Zohar.Goren@xnes.co.il - email
  מיכה דרוראני | מנהל לקוחות עסקי
טלפון ישיר- 03-7532096
Micha.Drorani@xnes.co.il - email
  אבי ג'אנה | מנהל לקוחות קופות מפעליות
טלפון ישיר- 03-7536693
Avi.Jana@xnes.co.il - email
   אבישג בניסטי | מנהל לקוחות קופות מפעליות
טלפון ישיר- 03-7532081
Avishag.Benisty@xnes.co.il - email
מנהלי לקוחות - מחלקת מכירות ולקוחות פרטיים
   שירן ביטון | מנהל מחלקת מכירות ולקוחות פרטיים
טלפון ישיר - 03-7537902
דוא"ל - Shiran.Biton@xnes.co.il
  דרור לוי | מנהל לקוחות פרימיום
טלפון ישיר - 03-7536548
דוא"ל - Dror.Levi@xnes.co.il
  תומר ברלינר | מנהל לקוחות פרימיום
טלפון ישיר - 03-7537878
דוא"ל - Tomer.Berliner@xnes.co.il
  מורן שווימר | מנהלת לקוחות פרימיום
טלפון ישיר - 03-7536886
דוא"ל - Moran.schwimmer@xnes.co.il
  אביה שמעוני | מנהל לקוחות פרימיום
טלפון ישיר - 03-7536523
דוא"ל - Avia.Shimoni@xnes.co.il
  עידן קלמרו | משווק ומנהל לקוחות פרימיום
טלפון ישיר- 03-7532084
Idan.Kalamaro@xnes.co.il - email
  שמואל שי דהאן | משווק מנהל לקוחות פרימיום
טלפון ישיר - 03-7536946
דוא"ל - ShmuelShay.Dahan@xnes.co.il
  שוקי לוי | משווק תיקי השקעות
טלפון ישיר- 
Shuki.Levy@xnes.co.il - email