בית השקעות אקסלנס
הדפסה

כיצד לבחור מנהל תיקים?

בחירת מנהל תיק השקעות אינה משימה פשוטה ודורשת מקצועיות ומומחיות רבה.

ריכזנו עבורכם מספר נקודות עיקריות אותם אנו ממליצים לבדוק טרם בחירת מנהל תיק ההשקעות שלכם.

ניסיון ומקצועיות
 הניסיון האישי והוותק של מנהל התיקים ובית ההשקעות הינו בעל חשיבות רבה ולכן חשוב מאד לבחור את אחד הגופים המובילים בשוק.  כמו כן רצוי שלמנהלי ההשקעות יהיה וותק וניסיון רב.

ביצועים 
יש לבחון את ביצועי מנהל התיק לאורך זמן ולא רק לטווח הקצר. חשוב להסתכל כיצד בית ההשקעות ומנהל התיק התנהלו בזמנים של משבר ושפל, דבר המעיד על יציבות ואחריות בניהול תיק ההשקעות.

שקיפות ובקרה
על בית ההשקעות לספק לך שקיפות מוחלטת בפעילותו בתיק ההשקעות שלך. כיצד הוא מתנהל מבחינת מדיניות ההשקעות, האסטרטגיה שעומדת מאחורי רכישה או מכירה של ניירות ערך וגם בהיבט הטכני - כיצד מבוצעות הקניות והמכירות של הניירות. כמו כן, רצוי שתהיה לך אפשרות לבחון את התיק באמצעות אתר האינטרנט וכן שבית ההשקעות יספק לך דיווחים תקופתיים אודות הנעשה בתיקך.

שירות אישי
בית השקעות רציני שם את הלקוח במרכז תוך מתן תשומת לב, שירות ויחס אישי. קשר אישי בינך לבין מנהל ההשקעות שלך יבטיח לך שקט נפשי. יכולת תגובה מהירה בניהול התיק והתאמת מדיניות ההשקעה במהרה.

עלויות
בבואך לבחור במנהל תיק ההשקעות עליך לדעת כי בנוסף לדמי הניהול קיימות עלויות נוספות עבור ניהול התיק. העלויות הקיימות הינן: עלות קניה/מכירה ודמי שמירה הנגבים בניהול התיק. לעיתים דמי הניהול מקבלים את מירב החשיבות במערכת השיקולים לבחירת מנהל התיק ולכן יש לזכור שרכיב זה אינו החשוב ביותר.
לקביעת פגישה אישית
הזן פרטיך ונחזור אליך
*השדות המסומנים בכוכבית הינם חובה
שם:
טלפון:
דוא"ל:
submit