בית השקעות אקסלנס
הדפסה

ביטוח משכנתא

                                                                                 בסימן קריאה
 מיועד ל...  לוקחי משכנתאות חדשות ולבעלי משכנתאות קיימות.
 הסבר קצר  כל משכנתא מחייבת על פי דרישות הבנק ביצוע של ביטוח חיים וביטוח מבנה.
 למי זה כדאי  לכל נוטל משכנתא באשר הוא.
 איך מצטרפים?  ממלאים את הטופס משמאל והמומחים שלנו יעזרו לכם לשפר את תנאי הפוליסה שלכם.
 עוד משהו...  כדאי לבדוק את ביטוח המשכנתא הקיים לפחות אחת לשנה ולשפר את תנאי הפוליסה הקיימת.

מהו ביטוח משכנתא ?

ההוצאה הנלווית הגדולה ביותר היא הביטוח שמחויב לעשות כל לוקח משכנתא. כיום, מי שלוקח משכנתא חייב לעשות שני ביטוחים: ביטוח חיים וביטוח מבנה.

  • ביטוח חיים - נועד להגן על הבנק מפני מקרה שבו אחד מהלווים נפטר, מה שייפגע ביכולת ההחזר של ההלוואה. במקרה כזה, הבנק יקבל מחברת הביטוח בה נערכה פוליסת ביטוח החיים את יתרת ההלוואה שטרם נפרעה עד למועד הפטירה. בני משפחתו של הלווה יהיו פטורים מתשלום יתרת ההלוואה (בכפוף לתנאי הפוליסה שנרכשה).
    שימו לב, במקרה הנפוץ בו שני בני זוג לוקחים את ההלוואה, חובה כי שני בני הזוג יוציאו פוליסת ביטוח חיים.
    חשוב לדעת גם כי ביטוח חיים המשועבד לבנק אינו תחליף לביטוח חיים פרטי, שהמוטבים שלו הם בני המשפחה.
  • ביטוח מבנה - נועד להגן על הבנק מפני מקרה של נזקים קשים שייגרמו למבנה שמשמש כבטוחה להלוואה. ביטוח המבנה מגן כנגד נזקים אפשריים כתוצאה מרעידת אדמה, שריפה, סערה, שיטפון, נזקי צנרת וכו', בכפוף לתנאי הביטוח וגובה הכיסוי הביטוחי. גם במקרה זה יש להפריד בין ביטוח שמיועד לבנק לבין ביטוח מבנה שמיועד לבעלי הנכס, אותו ניתן לרכוש בנוסף.
לקבלת הצעה לביטוחי משכנתא לחץ כאן

רכישת ביטוח משכנתא עם אקסלנס - הדרך שלכם לחסוך

במשך שנים רבות נהגו לוקחי משכנתאות לרכוש ביטוח חיים וביטוח מבנה ישירות מהבנקים. לאחר התערבות הרגולטור, נפתחו אפשרויות רבות בפני הלווים, שיכולים לעשות ביטוח בחברות פרטיות - ולחסוך סכומים גדולים.

אקסלנס משכנתאות מובילה מהפיכה בתחום רכישת ביטוח משכנתא. אנו מסייעים לכם לקבל ולבחון הצעות ביטוח שונות ולהשוות את עלותן לאורך כל תקופת הביטוח.

החישוב הזה הוא חישוב מורכב - שכן פרמיית ביטוח המשכנתא היא פרמיה משתנה. רבים טועים בחישוב העלות הכוללת, שכן גובה הפרמיה בשנה הראשונה נמוך בד"כ משמעותית מעלותה בהמשך. המומחים שלנו מסתייעים בכלים שפיתחנו כדי לחשב את העלות המלאה של הביטוח, ומציגים ללקוחות שלנו לרכוש פוליסות ביטוח משכנתא ייחודיות עם כיסויים נרחבים במחירים אטרקטיביים. יובהר כי ביטוחי המשכנתא יימכרו על ידי סוכן ביטוח בעל רישיון מתאים בכפוף לכל דין.

לקבלת הצעה לביטוח משכנתא מלא את פרטיך:
שם מלא *
טלפון *
דוא"ל *
submit
קביעת פגישת ייעוץ חינם
הזן פרטיך ונחזור אליך
השדות המסומנים בכוכבית הינם חובה *
שם:
טלפון:
דוא"ל:
מעוניין במידע על:
submit
 
האמור לעיל מובא כמידע כללי בלבד ואין בו משום הצעה ו/או יעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסיים ו/או המלצה להשקעה ספציפית ו/או יעוץ פרטני בעניין משכנתאות המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. התקשרות עם כל חברה מקבוצת אקסלנס תעשה באמצעות הסכם ו/או כל פרוצדורה אחרת בהתאם לדרישות החברה הרלוונטית ותנאי ההתקשרות עם אותה חברה הם אלו אשר יחייבו בהתקשרות עימה. לגילוי נאות אודות קבוצת אקסלנס ראה לשונית "גילוי נאות" באתר אקסלנס בכתובת www.xnes.co.il.