בית השקעות אקסלנס
הדפסה
מדדים זה קסם

מוצרי המדדים של אקסלנס

אקסלנס, באמצעותה של קסם תעודות סל, היא חברה מובילה בישראל בתחום המדדים המעניקה ללקוח את האפשרות ליהנות מתפיסת ההשקעה במדדים במגוון רחב של מוצרים: קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות מחקות, קרנות XLC ותעודות סל.

ענף המדדים הוא הענף הצומח ביותר בשוק ההון הישראלי, כאשר מוצרי המדדים השונים, אשר נולדו לפני קצת יותר מעשור, מנהלים כיום קרוב ל-135 מיליארד ש"ח (בתעודות סל וקרנות מחקות).

ההשקעה במדדים מבוססת על תאוריית השוק היעיל הגורסת שמחירים של ניירות ערך, כגון מניות הנסחרות בבורסה, מגלמים בתוכם את כל המידע הקיים והניתן להשגה על החברות או על הנכסים הסחירים.

משמעות הדבר שאין טעם לנסות לבחור ניירות ערך שנראים כזולים, משום שהשוק מתמחר במלואו את כל הסיכונים והסיכויים הגלומים בכל נייר ונייר.


  מסלולי קופות גמל
  וקרנות השתלמות
  מחקות מדדים

  קרנות מחקות

   תעודות סל

  סלי מדדים

  חדש באקסלנס!
  מסלולי קופות גמל וקרנות השתלמות
  חיסכון פנסיוני באמצעות מעקב
  אחר מדדים.
  השקעה במדדים באמצעות
  קרנות נאמנות.
  השקעה במדדים באמצעות  קסם
  תעודות סל, החברה המובילה את
  ענף תעודות הסל בישראל.
  אקסלנס נשואה שירותי בורסה 
  מתאימה עבורך את סל ההשקעות
  המתאים ביותר, באמצעות תעודות
  סל, ללא עמלות קניה ומכירה, ללא
  דמי משמרת ובתנאים יוצאי דופן.  
 
לפרטים נוספים לפרטים נוספים לפרטים נוספים לפרטים נוספים


האמור לעיל הינו למטרת אינפורמציה בלבד. האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעות השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. האמור בעלון זה נכון למועד פרסומו בלבד. כל התקשרות בין חברות מקבוצת אקסלנס נשואה לבין הלקוח תעשה באמצעות הסכם ו/או כל פרוצדורה אחרת בהתאם לדרישת החברה הרלוונטית, ותנאי ההתקשרות עם אותה חברה הם אלו אשר יחייבו בהתקשרות עם אותה חברה. לחברות מקבוצת אקסלנס נשואה זיקה למוצרים פיננסיים בשל היותה חלק מקבוצת אקלסנס אשר הינה חלק מקבוצת דלק, עוסקת, בין היתר, בניהול תיקי השקעות, מסחר בניירות ערך, שיווק השקעות, ביצוע פעולות בבורסה, בבנקאות להשקעות, חיתום והפצה להנפקות. לגילוי נאות אודות היותן של חברות מקבוצת אקסלנס נשואה משווק השקעות ולא יועץ השקעות ולזיקתה למוצרים פיננסיים, ראה לשונית גילוי נאות באתר החברה www.xnes.co.il .