בית השקעות אקסלנס
הדפסה

כיצד מפקידים לקרן ההשתלמות של אקסלנס?

קל ופשוט להפקיד כספים לקרן ההשתלמות של אקסלנס.

הינך יכול להפקיד את הכספים לטובת קרן ההשתלמות העצמאית שלך באחת מהדרכים הבאות:

הפקדה באמצעות המחאה

  • ההמחאה צריכה להיות לפקודת הקופה הרלוונטית בלבד, לפי שמות הקופות המופיעות בטבלת הקופות (לדוגמא: עבור "אקסלנס השתלמות" ו-"אקסלנס השתלמות פלטינום" יועברו שתי המחאות נפרדות).
  • להמחאה יש לצרף את הפרטים הבאים: שם מלא, מספר ת.ז ומספר הקופה.
  • ניתן להפקיד באחד מסניפי בנק מזרחי.
  • את ההמחאה ניתן למסור פיזית על ידי הגעה למשרדי החברה, או באמצעות דואר ישראל או שליח לכתובת: רחוב אפעל 25,  פתח תקווה, מיקוד 4951125.
הפקדה באמצעות הוראת קבע

  • על מנת לבצע הפקדות שוטפות לקרן ההשתלמות באמצעות הו"ק, עליך לצרף טופס הרשאה לחיוב חשבון חתום על ידי סניף הבנק בו מתנהל חשבונך. לאחר קבלת הטופס אנו נדאג לביצוע הפקדות שוטפות בחשבונך החדש. 


שים לב!
לקבלת מידע אישי והסבר בנוגע להפקדת כספים לקרן ההשתלמות שלך באקסלנס, 
התקשר עוד היום למוקד הדיגיטלי בטלפון 03-7536655 ותוכל לקבל את המידע בהודעת SMS וללא צורך בהמתנה לנציג.

כל הדרכים ליצור קשר
טלפון: 03-7536655
פקס:  03-5480304
דוא"ל: service@xnes.co.il

שעות פעילות המוקד:
א-ה בין 09:00-17:00
ליצירת קשר באינטרנט

כל המידע במקום אחד
הצטרף לאזור האישי שלך
היכנס לאזור האישי החדש של אקסלנס ובו תוכל להתעדכן בכל המידע אודות חשבונותיך, כולל יתרות, תנועות ועוד.אקסלנס נשואה גמל בע"מ, עוסקת, בין היתר, בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני), ולה זיקה למוצרים פנסיוניים המנוהלים על ידה. האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון עפ"י הדין, המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטניים של כל אדם. האמור לעיל הינו למטרת אינפורמציה בלבד ומובא כחומר רקע בלבד. אקסלנס נשואה גמל בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיה, מנהליה ועובדיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על האמור לעיל, אם ייגרמו.