בית השקעות אקסלנס
הדפסה

קרנות ההשתלמות לעצמאיים - החיסכון הכי משתלם

                                                                                 בסימן קריאה
 מיועד ל...  עצמאיים
 הסבר קצר  קרן השתלמות היא ערוץ חיסכון לטווח הבינוני המומלץ בזכות הקלות מס רבות 
 שהוא מעניק למפקיד. קרן חדשה הופכת נזילה תוך 6 שנים.
 למי זה כדאי  לכל עצמאי המעוניין לחסוך תוך ניצול הטבות מס.
 איך מצטרפים?  ניתן לנייד קרן השתלמות קיימת עם הוותק שלה מבית השקעות אחר, או לפתוח קרן 
 חדשה באקסלנס בלינק הבא.
 עוד משהו...  מומלץ להשאיר את הכסף שצברת בקרן גם בתום שש השנים, כך  שבמידה והקרן 
 תצבור רווחים, הם יהיו פטורים ממס רווחי הון העומד על  25%.
מהי קרן השתלמות? קרן השתלמות היא כיום ערוץ החיסכון היחיד המאפשר לך לצבור כספים לטווח בינוני לכל מטרה. ניתן לפדות את הקרן כסכום הוני (חד פעמי ולא בדרך של קצבה חודשית) כבר לאחר 6 שנים. כשאתה פותח קרן השתלמות במעמד עצמאי, אתה מפקיד ונהנה באופן אוטומטי מוותק רטרואקטיבי של חודש ינואר של אותה שנה! במילים פשוטות, בכל שלב שתבחר לפתוח את הקרן, תהנה מוותק עבור השנה כולה.  

בחר את הקצב שלך. בקרן השתלמות במעמד עצמאי אתה בוחר כמה להפקיד ומתי, ואם לא תעשה זאת – לא תאבד שום זכות. ניתן להפקיד בצורה שוטפת בהוראת קבע, בסכומים חד פעמיים או בשילוב שלהם.

 
מגיעות לך הטבות מס. הפקדה בקרן השתלמות מעניקה לך הטבות מס כבר בעת ההפקדה. כלומר, חלק מהחיסכון הוא במימון של שלטונות המס.

רווח הון פטור ממס - רווח לכיס שלך.
הרווחים שבקרן ההשתלמות פטורים (עד תקרה שנתית) ממס על רווחי הון. כך שלמעשה זהו אפיק ההשקעה היחידי (שאינו לפנסיה) שעדין ניתן להרוויח בו באופן ריאלי ולא לשלם מס על הרווחים.

אתה בוחר את המסלול שלך.
באפשרותך לבחור בקרן ההשתלמות את רמת הסיכון הרצויה על פי פרופיל הסיכון הרצוי מבחינתך – וזאת כמובן בהתאם להיצע המסלולים בהם ניתן להשקיע, החל ממסלולים סולידיים ועד למסלולים מתמחים. כמו כן באפשרותך לפצל חלק מהכספים גם לאפיקים אחרים מבלי לאבד את זכויותייך. ובכל עת ניתן לעבור מאפיק אחד לאחר על פי בחירתך. המעבר מתבצע ללא פגיעה בוותק או בזכויות.

תמו שש השנים? אינך חייב למשוך את הכספים. הזכות לפדות את הקרן נשמרת לך, ועד שתבחר לפדות אותה הינך נהנה מחיסכון נזיל ופטור ממס. יתרה מכך, כל סכום שתפקיד לקרן לאחר תום התקופה, יהנה מאותן זכויות של הקרן. בדרך זו הינך נהנה מתוכנית חיסכון הפטורה ממס רווחי הון, כאשר הכספים שצברת והכספים שאתה מפקיד בכל שלב יהיו זמינים עבורך בכל עת שתבחר. (הערה: משיכה מהקרן תחסום את האפשרות להפקדות נוספות)

זקוק לחלק מהכסף? במידה ובכל זאת הינך זקוק לחלק מהכספים, תדע שאתה יכול לממש רק חלק מהסכום, ולשמור על יתרת הסכום בקרן (ולהמשיך וליהנות כמובן מתשואות המאפשרות לבצע משיכות חלקיות נוספות מהקרן בכל עת!). (הערה: חשוב רק לזכור שברגע שתבצע משיכה חלקית מהקרן – היא תיחסם להפקדות נוספות כך שתוכל לפתוח קרן חדשה).

יש לך יותר מקרן אחת? ברגע שצברת וותק של לפחות 6 שנים בקרן שכירה אחת הרשומה על שמך – הינך זכאי למשוך את הכספים גם מקרן נוספת הרשומה על שמך, באופן מבלי הצורך להמתין שגם היא תצבור 6 שנות וותק! 

לרשותך הלוואה בתנאים אטרקטיביים. כחוסך בקרן השתלמות, באפשרותך לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים מבלי לפגוע ביתרת הקרן, הממשיכה לצבור תשואות.

כל הדרכים ליצור קשר
טלפון: 03-7536655
פקס:  03-5480304
דוא"ל: service@xnes.co.il

שעות פעילות המוקד:
א-ה בין 09:00-17:00
ליצירת קשר באינטרנט

כל המידע במקום אחד
הצטרף לאזור האישי שלך
הירשם לאזור האישי החדש של אקסלנס ובו תוכל להתעדכן בכל המידע אודות חשבונותיך, כולל יתרות, תנועות ועוד.


 
אקסלנס גמל והשתלמות בע"מ, עוסקת, בין היתר, בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני), ולה זיקה למוצרים פנסיוניים המנוהלים על ידה. האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון עפ"י הדין, המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטניים של כל אדם. האמור לעיל הינו למטרת אינפורמציה בלבד ומובא כחומר רקע בלבד. אקסלנס גמל והשתלמות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיה, מנהליה ועובדיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על האמור לעיל, אם ייגרמו.