בית השקעות אקסלנס
הדפסה

חברי ההנהלה של ESOP


עו"ד אודליה פולק
CEO
מנכ"ל איסופ-אקסלנס ואחת ממייסדי החברה.
אודליה מביאה לאיסופ-אקסלנס מומחיות וכושר מנהיגות בתחום תוכניות הטבה מבוססות הון והינה בעלת ניסיון רב בניהול, ייעוץ ותפעול של תוכניות הוניות מגוונות על כל תחומיו הן לחברות פרטיות והן לחברות ציבוריות.
בטרם הצטרפה לאיסופ-אקסלנס אודליה פולק כיהנה כסמנכ"ל מקצועי בתחום תוכניות הטבה מבוססות הון באינווסטק חברה לנאמנות(ישראל) בע"מ (כיום UBANK).

אבי ברודר, רו"ח
Founder and member of the board
בעל רישיון רו"ח, כיהן כרו"ח בשתיים מתוך ארבעת החברות הגדולות בעולם, סמנכ"ל כספים של BRM טכנולוגיות.
ייסד את חברת Broder CFO, חברת ייעוץ עבור חברות טכנולוגיה. אחד מהיזמים של אי.אר.בי פיננשל גרופ בע"מ.
מייסד ודירקטור פעיל של איסופ-אקסלנס ומייסד ומנכ"ל BDB טכנולוגיות, חברת השקעות לחברות טכנולוגיה בתחילת דרכן אשר ממוקדת בהקמה, השקעה וגידול חברות סטארט-אפ צעירות.

שרית פוקס, רו"ח
Vice president of professional affairs
בטרם הצטרפה לאיסופ-אקסלנס, עבדה שרית במחלקת המיסים של KPMG למעלה מ-5 שנים במהלכן הייתה אמונה על מחלקת הנאמנות של KPMG וחברת צוות בכירה של מחלקת התגמולים. במסגרת עבודתה ב-KPMG סיפקה שירותים בכל התחומים בקשר עם תגמול עובדים, לרבות ייעוץ בהכנת תוכניות תגמול, מסמכים משפטיים, בחינת מודלים לתגמול, סיוע ויישום של מנגוני תגמול בחברות, תפעול שוטף של תוכנית התגמול והשגת הסדרי מס, כולל קבלת החלטות מיסוי בהסכם במסגרת עסקאות מיזוג ורכישה וכו'. שרית מביאה לאיסופ-אקסלנס מומחיות בתחום תוכניות מבוססות הון ומומחיות בתחום הסדרי מס ויישומם.

אריאלה שלנגר
Director of Operation & Compliance
בטרם הצטרפה לאיסופ-אקסלנס עבדה אריאלה כרו"ח מבקרת במספר חברות סטארט-אפ במשך למעלה מ-7 שנים, אשר במסגרתן היתה אחראית על מספר תחומים החל מניהול תקציב, ביקורת כספים ודו"חות כספיים. אריאלה שימשה כמבקרת בכירה בפירמת EY בה היתה אחראית על תיקי לקוחות משמעותיים.
מעוניין ליצור קשר?
טלפון: 03-5757088
פקס:  03-7602636
דוא"ל: Esop-Helpdesk@esop.co.il

שירות לקוחות:
1-700-70-3767
972-3-7536823
ליצירת קשר באינטרנט